Yuki V3 (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 84 záznamů

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 09.04.11 v 19:12

tak na tohle snad Kynedril.. popravdě obdivuji každého, kdo si tuhle věc koupí, za to máš muj velký obdiv. Zároveň obdivuji Tvuj zvrácený vkus,tohle a Honda DN01 je resident evil motorek.

Petr67
Petr67 napsal 07.06.09 v 07:27

Opravdu zajímavá motorkocoperskutr přeji mnoho bezproblémových km bez nehod .Ať jezdí Dávám 10b.

acALIEN
acALIEN napsal 19.01.09 v 19:47

Koukam, ze nejlepsi marketing v motosvete je, dat motorku pod zadek slecne , to je to pak sama chvala :)

napsal 30.04.08 v 00:25

Čau Naty,tak jak ti ta stříbrná raketa lítá?A co říkáš na tu moji?

naty.kuchtova napsal 03.05.07 v 16:24

jojo, to ICQ je aktualni, ozvi se kdykoli zat ;)

cash napsal 26.04.07 v 11:44

Hoj Naty , to Icq v liště nahoře,na tebe je aktuální???<br />
Určitě se ukážu,musíme domluvit podrobnosti - plán kde děláš,abych moc nebloudil, atak

naty.kuchtova napsal 24.04.07 v 19:58

no i tak pekne v praci budu st,pa,so tak se klido stav ;)

cash napsal 19.04.07 v 13:30

Hoj,hoj.Taky hlásím najeto asi kolem 400km.Ne,ne Mimon neproběhla.Lítali jsme směr Teplice - Litvínov.Zvládli jsme to za sobotu, v neděli jsem už měl práci tak musela odpočívatNo,no a vypadá to jako,že by to tenhle víkend zase mohlo s teplíčkem a sluníčkem klapnout

naty.kuchtova napsal 15.04.07 v 23:50

No to byl vikend jak se patri.. najeto asi 500 km a dneska jeste ke vsemu opalovacka na letisti v Mimoni.. nebyls tam taky nahodou?? zat pa mazu chrnet..mam dost

cash napsal 13.04.07 v 09:10

Neznám,neznám,hlásej 23 stupnů.Tak to bude srazík jako vystřiženej.Taky plánujem nějak výlet,tak doufám,že do toho něco nevleze a přitočím na budík nějaký kilometry.Asi zkouknem Mácháč a pak tak nějak kam to pojede Tak splna užívej na letošním prvním srazíku

naty.kuchtova napsal 11.04.07 v 10:05

Jo počasí je fajn..ten teď ty dva dny trochu pozlobili... ale na vikend ma bejt zas krasne..takze fcim na prvni srazik Stochov u Kladna jestli znas

cash napsal 11.04.07 v 08:14

No určitě se ukážu.Udělám nějakou projíždku smšrem k Vám.Počásko už docela přeje fiď?Takže sis udělala radost - botky a rukavice,tak to je super,tak hned jak bude motorka tak hned nafoťit fotky a dát sem,ať mně nenapínáš.

naty.kuchtova napsal 31.03.07 v 09:26

známo to je,ale nechme to tajemstvim ja to pak nafotim.. vcera sem poridila nove botky jupiii a rukavicky..tak a sezona muze zacit <br />
jinak dily na tveho mazlika..lepe osobne nechtej me pustit ke vsemu takze se spis stav

cash napsal 26.03.07 v 14:44

Ty jo Naty,to je jak na houpačce,jednou tak,jednou tak,já říkal,že bude lépe No to víš,že mojí kočce musím něco letos nadělit - mám zálusk na padáky a na kryt sedačky spolujezdce,tak hned jak budeš v kolotoči událostí,tak na tom můžeš začít pracovat a bude přibližovadlo jo? A už je známo v jaké podobě???

naty.kuchtova napsal 23.03.07 v 22:15

novinkyy mám novej job )) a na léto slíbené přibližovátko jupiii Cashiii jestli budeš potřebovat něco na tu tvou kočku, neváhej mě kontaktovat!

ajaxv
ajaxv napsal 21.03.07 v 21:36

Pěkná motorečka

cash napsal 21.03.07 v 20:21

Špatná zpráva,to je mi líto.Ale nevěš hlavu,bude líp,takovejch novejch ér života ještě přijde,vím co říkám.Asi to byl nějakej pořádnej týpek.Možná je to takhle lepší - než se pak dostat do nějakejch problémů , to je pak hned, ani člověk neví jak.Tak už nebuď smutná a teď už chci vidět úsměv,aspoň malej.A motorka taky jednou bude ,uvidíš,jen prostě všechno nejde hned najednou.A vůbec - vždyť stejně zase sneží.

naty.kuchtova napsal 21.03.07 v 17:00

Mno tak moto v nedohlednu.. prace v pr.. a muzu zacit nanovo <br />
chjo.. a vsechno bylo na dosah..<br />
a proc?<br />
utekl sef.. se vsim vsudy kompletne celou prodejnu vystehoval, zbozi asi prodal.. a zmizel se 3 autama a 6 motorkama nikdo nevi kam :/<br />
a muze zacit nova era zivota..

cash napsal 15.03.07 v 13:57

Hoj,hoj,jsem tu Mám se fajn.Jen motorky v Praze jsem letos nezvládnul,byl jsem v Brně Takže bude nová motorka jo,no tak to je super,to se musíš hned pochlubit,jak jí budeš mít.Já jsem ostuda,R - jednici jsem ještě neprobudil ,tak snad ted v sobotu,tak držím palečky ať to všechno klapne a dej vědět.Cash

naty.kuchtova napsal 04.03.07 v 15:29

Ahoja nejen poradna prace ale i snad fajn moto k tomu!!!! Do mesice Jupiiii a jakpak se mas? jsem tu nebyla dlouho..

cash napsal 05.02.07 v 10:43

Tak to mooooc blahopřeju,takže hned začít dávat na stranu na ňejakej ten stroj ne???Moc držím palce ať to v práci klape,musíš mne informovat

naty.kuchtova napsal 01.02.07 v 22:55

Jo v Liberci to byl mazec.. klepal se celej barák.. musim se pochlubit mám konečně pořádnou práci snad ))

cash napsal 22.01.07 v 22:50

Tak to mi povídej,jsem byl pro synovce v Harachově,byl tam na lyžáku,dostal horečky a už mazal domu.Švára nebyl doma tak jsem pro něj mazal já.Jsem během cesty zestárnul tak o 10 letTříkrát před náma hasiči odklízeli strom,no hrůza,ale všechno jsme zvládli,jsme šikovný kluciTo je fakt tam u Vás to taky musel bejt rachot.

naty.kuchtova napsal 19.01.07 v 20:34

Ty jo.. no tejden pryč.. a jak si dopadnul po vichru?? Tady mazec.. stromy padaly jak papírový figurky..

cash napsal 11.01.07 v 07:00

Jo,taky jsem včera potklal dvě u nás v Děčíně.CBR 600F - sedlala ji nějaká holčina a za ní týpek na RSV.Jo a čopra Únor překlepeme a frrrrrrrrrr.No povím ti na tomhle asfaltu se asi moc driftovat nedá - ale včera tady bylo kolem 15 stupňů,což je paráda.

naty.kuchtova napsal 11.01.07 v 01:38

Jee ahoooj.. tobě taky vše nej ))) a má mrznout v únoru a já dneska potkala 4 mašiny. tady na severu.. chjooo já ciii takyy

cash napsal 03.01.07 v 08:40

Ahooooj,přeji ti Naty vše nej do nového roku 2007 ,ať se všechno daří tak jak má.Ať co nejmín prší a co nejvíc svítí sluníčko.Žádný držkopádičky,jenom samé parádičkyPočítám - letos bude zima krátká - doufám!!! Zatím hoj.Cash

naty.kuchtova napsal 18.12.06 v 22:49

Ahojiky.. škola mě drtí takže učim učim.. jinak tepve začíná mrznout což je v Liberci nezvyk.. byla sem na FMX, co ty? a v Lbc bude ještě skoků..tak se nemůžu dočkat aspoň toho...pak výstava a už jen sluníčko..joo už ať je to tu zas

cash napsal 01.12.06 v 13:21

Ahoj holka.Tak jak se máme?Podzim vzdoruji vid?Zachvilku vánoce,potom Praha - motocykl 2007,no a je tu jaro.A jdem zase na to.Posílám moc pozdravů.Cash

naty.kuchtova napsal 25.10.06 v 11:17

No.. smutná budu dokud nebuudu moct jezdit.. a co bych chtěla..asi spíš něco nahatýho )) o supersportu budu uvažovat až se &quot;naučim&quot; jezdit, v tomhle stadiu ani náhodou

cash napsal 25.10.06 v 06:35

Nebuď smutná,stejně už je letos konec s ježděním.Já už to taky zazimoval.Zima je strašná záležitost ,dneska jedu přezout auto na zimáky.No a pořád jsi mi neřekla co bys tak nějak chtěla časem pořídit? můj odhad,no,...Yamaha R6,Honda cbr 600 rr,nebo něco nahatýho?No a jinak ježdění na motorce kde se nedá opřít o nádrž - taky není k zahození

naty.kuchtova napsal 22.10.06 v 13:19

Ahojkyy no jak by bylo.. motorky lítaj kolem mně když je tak krásně a já už z toho mám docela újmu.. už se mi po tom neuvěřitelně stejská..ale co nadělám..škola je škola.. musim studouvat abych pak vydělala na něco pěknýho.. a Afka.. no zajímavý poježdění ale moje gusto to není.. když hledám nádrž na opření a chudákovi řidiči jaksi šmátrám kdesi )) jinak nic proti..ale jsem jiná krevní skupina..

naty.kuchtova napsal 07.10.06 v 09:25

Ahojky Cashíku minulý víkend nuda... zato tenhle chystám se tandemovat na Afce..to bude mazec do půl hodiny je tu..sakr a to musim máknout..tak zas zatim hojky!

cash napsal 03.10.06 v 06:33

Ahoj Naty,tak co víkend?Jezdilo se?Já to v plánu neměl ale nakonec mně vytáhli.Počásko bylo ukázkové,teda až na tu neděli Jeli jsme přes Mácháč na Mělník a na Prahu,dali jsme kafco a dom.No celkem slušný, asi 350km.Prej už nějak moc hezky nebude,tak doufám,že se pletou Na jeskyně tentokrát nezustal čas

naty.kuchtova napsal 27.09.06 v 15:07

to Cash: jj tajný cestičky s velmi vyjímečně málo četné off.road vložky no prostě se tam nechá krásně zajet aniž bys tápal v okolníchlsích nevim, povídali ve zprávách..mi to rodiče hned hlásili )) jj.. ale as je to víkend..dá se to vydržet i když je to třeba 5 víkendů za rok )) no nevim. mně by to nevadilo

cash napsal 27.09.06 v 13:08

Takže někudy zadem jooooooo???To se tady ale nesmí prozrazovat nebo tam budou příští tunning všichni ,na další tunning se přidám.O jeskyních teď moc nevím,ale doufám,že snad ne.O tom se už povídá od té doby co jsou otevřený.To víš,ona je to asi radost když se ti tam prožene za víkend tolik koní

naty.kuchtova napsal 27.09.06 v 07:39

to Cash: tunning je předraženej ještě, že my &quot;místní&quot; známe únikové výjezdy u kterých se neplatí nikdy... jinak doly asi vážně půjdou do ... že? jak řikali ve zprávách

cash napsal 27.09.06 v 06:15

Čauky Na letišti taky dobrá zábava.To je fakt,nevěděj co za to chtít.V létě jsme se zajeli podívat do Mimoně na tuning,tak to chtěli za motorku snad 400,-.Nakonec sem jel za dáčo protože jsem řek ,že mu tolik peněz za motorku prostě nedám,zpátky přes tu frontu už to nešlo tak mně tam musel pustit Včera jsem přezul,tak letos ještě musím nějaký ty kilometříky dohnat

naty.kuchtova napsal 25.09.06 v 09:43

to Cash: Ahojky ani sme tam nedojeli! volali nám předjezdci že vstup je 200,- takže sme to zabalili na letišti v Mimoni, tak se banda vyblbla a pak zas dom a vyjížďka fajnová

cash napsal 25.09.06 v 07:19

takže jeskyně žádná premiéra.Tak to jo.Musím tam letos taky ještě kouknout,vždyt to mám kousíček Vždycky tam stavíme na kafco když se vracíme z toulek Škoda,že jsem tuhle akci nezvládnul []Kolik se sjelo motorek?Lidičky v okolních vesničkách si opět užívali pořádnýho rachotu

Toxy
Toxy napsal 23.09.06 v 14:55

Pěkná mašinka a ještě pěknější slečna!

naty.kuchtova napsal 22.09.06 v 21:27

to Cash: jeskyně znám už dlouho )) ale klidně v neděli z práce napíšu jak sem pila nealko

cash napsal 22.09.06 v 10:54

Bohužel jsem do úterka pryč.Ale jeskyně můžu vřele doporučit,je to tam pecka.Taky jsou tam moc hezký cesty na svežení.Tak snad příště.V pondělí napiš jak se ti to tam zamlouvalo

naty.kuchtova napsal 22.09.06 v 09:34

to Cash: díkec koukám nejsi z daleka nejedeš v sobotu do dolů?

cash napsal 21.09.06 v 10:56

Ahoj zajímavé počtení <br />
Já osobně musím souhlasit s Prokym.Je hezké jaký máš vztah k motorkám.A to,že jednou bude lepší,to je jasný,každej jsme na něčem začínali.A vůbec,mít služební motorku....,no dost dobrá věc,zadarmo garančky ,kola .Držím palečky a ať ťi ten elán k motorkám vydrží a přeji moooooc šťastných kilometrů.

smazany11005
smazany11005 napsal 20.09.06 v 19:17

krasavec!!Je to můj tajný sen...mám už sice Yuki,ale ta je někde jinde []

zedkx500
zedkx500 napsal 20.09.06 v 12:27

tak todle je fakt vostry ))

naty.kuchtova napsal 20.09.06 v 12:14

to Angel: projedem se v sobotu už se nemůžu dočkaat

smazany14375
smazany14375 napsal 20.09.06 v 11:44

to Naty:O.K.,domluveno.Nick mam stejnej,tak snad se pozname Zatim teda hoj

naty.kuchtova napsal 20.09.06 v 11:03

to proky: najdi ale esli tam máš jinej nick tak se do autorizačky eště podepiš chválit ho nemůžu..má ruplej rám teda jen naprasklej..no mazec.. .-) ozvi se pa

napsal 20.09.06 v 10:50

Koukám, že ty dnešní chlapi stojej docela za prd, co??nejen, že Tě odsouzej ze to, že máš nějaký přibližovadlo, ale už nevědí, coby... <br />
<br />
Buď ráda, že se máš na čem vozit, je to super vozidlo a kdo ho nezná, tak neví o čem mluví(vlastní zkušenost, taky ho mám služební)<br />
<br />
Takže ještě mu dej několik km, ať se nalítá <br />
To PROKY:

smazany14375
smazany14375 napsal 20.09.06 v 10:03

To Naty:No neni zac Jinak nejakymu srazku bych se nebranil,staci se domluvit.A jeste vlastne musis porad a porad chvalit sefovi SVcko,aby ho neprodal a tys nemusela prijet vlakem,ze? Zkusim si Te pozdeji najit na ICQ a muzem v klidku pokecat.Plati?

naty.kuchtova napsal 20.09.06 v 09:16

to Jawaweb: jasně, že chci teď už jen vydělat

naty.kuchtova napsal 20.09.06 v 09:13

to Proky: díkes opět nedáme někde někdy sraz ? dokud neni kosa a šéf neprodá svý SV a nesebere mi to? ))))

smazany17201
smazany17201 napsal 20.09.06 v 07:09

Naty: A na tomhle končíš, nebo chceš něco opravdovýho?

naty.kuchtova napsal 19.09.06 v 21:19

to s4r: píšu, že ji mám jen na půjčování.. ani se nikdo ignorantně neteptá jestli na tomhle končim, nebo jestli chci něco opravdovýho.. asi sama nevim, že je to o ničem, že to chce něco pořádnýho.. nepotřebuju to ještě číst

s4r
s4r napsal 19.09.06 v 19:49

Já motorkářky rád, ale tomuhle jsem na chuť nepřišel ... Už na Motocyklu 2006 to nejen mě přišlo docela nechutné... <br />
Jinak proti gustu... Přeju jen dobré zážitky!

naty.kuchtova napsal 19.09.06 v 19:10

to Janek&amp; aikon1_1: děkuju, že se toho a mě někdo zastane

smazany16200
smazany16200 napsal 19.09.06 v 18:56

Docela zajmavej stroj a ještě zajmavější majitelka Pěkné<br />
to Tommy : no ale ty máš dvoutakta,ale tohle je <br />
čtyřtakt jestli ti to něco říká.Sice to jede 120km/h ale bude to žrát tak polovinu co ta tvoje aprilia futura.Každej motor je stavjenej jinak,víš třeba 1600cm3 u chopra bude mít 60 koní<br />
a supesport 600cm má i 130 koní,ale pak to má krouťák někde jinde,vydrží to jinak,žere to jinak atd.

smazany23449
smazany23449 napsal 19.09.06 v 18:50

to Tommy: Přečti si pár článku o této mašině, a pak teprve srovnávej... To je jako bych začal srovnávat tu tvou s mojí Myslím, že nemusím pokračovat...

Předchozí
1 2