Yamaha XVS 650 DragStar (2000)

Vlastník Tom.Rossi
Vloženo 9.8.2011
Aktualizováno 11.7.2014

Instalace trubkového nosiče

Vloženo: 22.05.2012, Uskutečněno: 21.05.2012, Zhlédnuto: 5x

Tak jsem se zjančil a pořídíil si trubkový nosič domnívajíc se, že jeho instalace bude banální záležitostí Po úporném zkoumání zapojení blinkrů, neb tyto je nutné kvůli instalaci mnou pořízeného nosiče demontovat, jsem úspěšně připevnil nosič a dokonce i opěrku se mi podařilo přimontovat na původní místo a co víc, vše svítí a bliká jak má

• Sraz vojenských veteránu na Držkové

Když máte kolegu fandu do historických vojenských vozidel, tak máte občas o sobotní program vystarané bez většího přemýšlení :-) V sobotu 18/08/2012 si banda nadšenců do vojenských aut všech možných armád dala spicha v D

Vloženo: 27.08.2012
    Uskutečněno: 18.08.2012
  • Přemístění SPZ

Konečně dorazil z eBaye origoš držák SPZ. Pravda dal se použít nějaký UNI, ale usoudil jsem, že kvůli instalaci držáku rozvrtat kde co na motorce je jiné něž rozumné. O instalaci držáku na stranu jsem uvažoval opravdu je

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012
  • Výměna předního pláště

Protože už si moc nepamatuju jak vypadal vzorek ;-) na mé přední pneu, tak jsem pořídil novou a včera proběhla výměna (Dunlop 100/90 19 TT F24) následovalo cvičné kolco kolem Zlína s výsledkem: tachometr tachometří, brzd

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.06.2012