Jawa 50/23 Mustang (2004)

Vlastník marwin
Vloženo 11.10.2006
Aktualizováno 5.2.2008

Helloween Bike. Tohle je čtvrtá verze tohodle zvěrstva. Více se dozvíte na ofic. stránkách: www.hellbt.estranky.cz

Píše se rok 2000 (asi), vlastně už ani nevím kdy to začalo. Ale vím jak. Měl jsem Simson S51 Enduro a bylo krátce před Clumeckým srazem. S kámošem jsme si řekli,že tam přece na simplech nepojedem. Na náš první sraz. A tak slovo dalo slovo, a páč jsem měl doma ještě Mustanga, bylo rozhodnuto. Bude se překopávat. A jak jsme řekli, tak také stvořili! A byl to nářez, kterej jsem do dneška nevydejchal :) Od té doby se staví a překopává každý rok a je to větší, a větší masakr. Tyhle fotky jsou z roku 2004. Letos jsme to nějak nestihli. Ale o to to bude větší nářez v roce 2007. Páč v roce 2005 jsme ukončili evoluci na téma čopr. Prostě už nebylo většího extrému, kam by se dalo zajít. Proto na příští rok již vzniká krutej street! A když říkám krutej, tak myslím KRUTEJ!!! Sejdeme se v létě na výročním desátým NÁŘEZU BROUKŮ NA PALOUKU v Chlumci nad Cidlinou.

Daviiido
Daviiido napsal 03.08.11 v 23:24

Tak tohle je fakt luxusní kousek...nebyly by nějaký další fotky??..jiank 10b

knofel
knofel napsal 12.03.10 v 10:23

tak to je něco!!!

UltraMotorkář
UltraMotorkář napsal 10.03.10 v 19:43

To by mě zajímalo, jak jste narvali takový výkon na 50cc do tak nízkých otáček .. ta brzda asi host kecala!!!

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 01.03.10 v 20:01

dost vosterej čopr at jezdí

Haesty
Haesty napsal 06.02.10 v 09:23