Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Daart
Vloženo 24.7.2011
Aktualizováno 12.6.2012

Co říct, prostě můj červený drak... Byla to moje první motorka, předtím jsem se akorát párkrát svezl na Jawě 350. Vzpomínat na ní budu každopádně v dobrém i když jsem jí i "pokřtil"

Takže dnes jsme společně absolvovali první oficiální vyjížďku a musím říct, že jsem příjemně překvapen. První dojmy jsou ve všech směrech kladné. Dávám si bacha, protože je mi jasné jak rychle bych mohl skončit.

No tak již nějakou tu dobu si spolu hrajeme. Potvrdila se mi lehká ovladatelnost těchto strojů. Do zatáček jede skoro sama, co se týče akcelerace tak s tím jsem též naprosto spokojen, predjíždění plechovkářů je pro mě radost. Je lehounká a v nízkých otáčkách hodná, prostě Honda. Nad 6tis. otáček ale začíná ten správný adrenalin. Krásná to mašina, přes zimu dostane pár vychytávek.

Plánované změny na motorce nakonec neproběhly, neboť se objevilo pár zájemců, kteří chtěli mašinu koupit a mne to přivedlo na myšlenku, jakou další motorku vybrat. O CBR F Sport se říká, že je to cestovnější motorka. Chtěl jsem tedy v tomto duchu vybrat i další. Jezdili jsme na CBR v 90% ve dvou a vyjížďky kolem 300km byly vcelku snesitelné. Batoh si nestěžoval, jediné na co jsem trpěl byly kolena. Můžu tuto motorku vřele doporučit začátečníkům, neboť jsem na ní taktéž začínal a žádná vražda to rozhodně není.

29.12.2011 - Dnes jsem ukončil letošní sezónu poslední vyjížďkou, kterou jsem absolvoval především kvůli přezutí nových pneu. Uvidíme, jak se mi osvědčí výměna Bridgestone BT016 za Dunlop Roadsmart.

2.5.2012 - Dnešním dnem se změnil majitel. Sloužila perfektně, koupena ve špičkovém top stavu - potvrzeno od spousty lidí. Nechť jezdí tak dobře i v zahraničí, kam byla prodána.

Miro_CZ
Miro_CZ napsal 24.04.12 v 20:22

Krásný cebro za 10b

toša.
toša. napsal 09.04.12 v 19:13

červenáááá pěknáááá hondáááá 10b

Daart
Daart napsal 20.01.12 v 07:57

DD: zimu neresim, jezdim celorocne, aspon v rijnu nemusim zakladat vlakno "Jak zazimovat" a na v breznu "Nestartuje po zime"
uzivame si spolu i pres zimu a v ramci moznosti se da jezdit docela dobre

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 27.12.11 v 18:36

Krásné Fko, přeju hodně štastných km a krátkou zimu!

18yamaha18
18yamaha18 napsal 14.10.11 v 18:20

Nádhernááá mašinka Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...