Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník PietroTedesco
Vloženo 26.6.2011
Aktualizováno 22.4.2019

Vloženo: 11.07.2011, Uskutečněno: 11.07.2011, Stav tachometru: 16500 km, Zhlédnuto: 8x

V neděli 10.7.11 jsem využil akce na seřízení podvozku od HYPERPRO,která se konala v Bikers Crawn v Chlumci nad C. Tato akce splnila moje očekávání na 100% ,né jen,že jsem odjel s dobře naladěným podvozkem,ale i dostal 30% slevu na produkt od Hyperpro,kterou jsem i využil na objednání progresivních pružin na předek s montáží zdarma.Na tomto produktu jsem se domluvil po té,kdy jsem si stěžoval na měkké pružení právě v předního kola.Tento kit by měl zlepšit právě zmiňovaný problém.Kluky z Bikers v Chlumci doporučuji všem kdo mají zájem na kvalitním seřízení podvozku na svém motocyklu.Ne jen,že moc dobře vědí,jak vám naladit podvozek,ale mají na tyto věci i certifikáty,takže to není ladění stylem zkouška omyl,ale jdou na jistotu a ještě vám dobře poradí.

mennn (-13) napsal 01.06.2012 v 22:17

Jsem měl u Dokonala kdysi dávno Aprilii RS a ani jsem nedojel do Přelouče takže se v tom musel vrtat znova a pak to teda jezdilo...

PietroTedesco (3) napsal 12.07.2011 v 10:24

já jezdím k Dokonalovi taky.Hele některé věci dělají perfektně a některé zase,že tomu zas tak nevěřím.Tahle R1 byla po celou dobu servisovaná v yamaze,takže v tom budu pokračovat,ale jestli někam pojedu s podvozkem,tak už mám jasno. ;)

SVSkritek (0) napsal 12.07.2011 v 09:37

Jo tak to je dobra cena. Ja daval 1200 jen za olej a gufera v Dolamoto a jeste to udelali nejspis blbe.

PietroTedesco (3) napsal 11.07.2011 v 22:19

Ono to není i teď seřízené na maximum,ale bude ještě o něco lépe pracovat na odskoku,takže ze slevou třicet procent a prací grátis + olej a gufera se mi nezdá 2500 moc,tak jsem do toho šel.Rád experimentuji ;)

SVSkritek (0) napsal 11.07.2011 v 20:36

Aha, no to je zvlastni ze by R1 nemela dost trvdej predek a potreboval jiny pruziny. Ale ja na ni nejel...

PietroTedesco (3) napsal 11.07.2011 v 19:52

Já měl pocit,že to je dost měkký.Což mi potvrdili a tak to pořád zkoušeli optimálně nastavit ten předek.Zadek přitvrdili o dva stupně a něco na odskoku.Ten říkal že mám luxusní,ale na předek mi doporučil koupit progresivní pružiny do tlumičů.Šel jsem do nich,tak jsme sepsali ještě objednávku a pak už jen kecali.Pro to jsem tam byl tak dlouho. ;)

SVSkritek (0) napsal 11.07.2011 v 19:37

Jo tak mne zmekcili zadek. To bylo treba. Takze asi dobre. Ale uvidi se az pojedu nekam to vic vyzkouset. Ale ty jsi tam byl nejak dyl. Jsem tam pak sel jeste neco kopit a tys tam byl porad . Se mnou byli nejak rychle hotovi.

PietroTedesco (3) napsal 11.07.2011 v 18:37

jj,přesně.Jak jsi spokojený?

SVSkritek (0) napsal 11.07.2011 v 15:59

Si tam sel myslim hned po mne ne ? 15:30 ?

• Výměna předních brzdových kotoučů - NG Brake Disc

Po 36 a půl tis odešly přední brzdové kotouče. Budiž jim země lehká . Původní jsem vyměnil za NG Brake Disc + samozřejmě brzdové desky

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.05.2014
    Uskutečněno: 03.05.2014
  • Generálka 2013

R1 prošla ke konci sezony 2013 generálkou. Výměna rozvodů, výměna vidliček na řazení, repas zadního tlumiče, výměna oleje v předních vidlích, výměna všech náplní. kontrola hlavy válců,vaček atd... (bez závad) Motorka je

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.01.2014
    Uskutečněno: 11.09.2013
  • Koncovky výfuků

Rjedničku jsem obohatil o otevřené koncovky.Odbornou úpravu mi provedli v TENAXU,Zvuk se o mnoho zlepšil.Po projetí,žádné změny ve výkonu jsem nezaznamenal.

Vloženo: 01.02.2012
    Uskutečněno: 31.01.2012