Husqvarna SM 450R (2003)

Vlastník kalda.lukas
Vloženo 21.6.2011
Aktualizováno 18.9.2016

Italská krasavice, jejíž srdce tluče na 4 doby. Je to moje první motorka, tak snad si budem rozumět

Suzuki SV 650: Vybraný kousek jsem jen o pár hodin nestihl, nakonec jsem šel do motarda.

První dojmy - První dojmy jsou užasný, jede jako čert! Předtím jsem měl 4kolku dvěpade od soudruhů z Číny a skok je to docela znatelný. Velmi mě překvapily brzdy, o páčku stačí brnknout a obrovský přední kotouč Vás zastaví.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho kdo hledá svižnou a obratnou motorku, komu nevadí horší pohodlí a častější údržba stroje.

Doplňky na motorce - Bastry, otevřený výfuk

21. 6. 2011
Motorku jsem pořídil za solidní peníz, ovšem s tím, že měla prasklý karter. Po rozebrání se zjistilo, že je to z důvodu nakopávačky, kterou někdo velice hrubě použil a poničil tak karter. Mechanizmus nakopávačky šel ven a hořčíkovej karter přišel zavařit. Od ty doby nic neteče a vše šlape jak má.

31. 7. 2011
Tak máme už spolu najeto asi 1000km. Zvykáme si na sebe opravdu rychle, brzdy perfektní, na první 3 kvalty se nadlehčuje přední kolo jen za heftem
Samotná jízda je úžasná, do města do hustšího provozu nebo na hory do zatáček ideální, krásně hravá a ovladatelná.

Zhruba každých 50-70km doporučuju dát si na minutku pauzu, jelikož sedací orgán na úzkém a tvrdém sedle dost trpí, stejně se musí každejch 100km stavět kvůli tankování

S koupí motarda jsem velice spokojen.

Prodána 8/2013 - hledám něco cestovnějšího

Delta