Honda CB 600S Hornet (2002)

Vlastník Torvalds
Vloženo 18.6.2011
Aktualizováno 25.7.2011

Lehká sportovní a výkoná motorka

Skvělá motorka s prověřeným 4 válcovým motorem, který se dá dost točit (tak do 14000, pak to utne omezovač). S výkonem 72kW (96hp) opravdu není problém a je více než dostačující.

Moje vlastní (mnou natočené :)) video:

Vzhledem už přece jen dnes zastarává, ale i tak se mi stále hodně líbí.

Mám ji už 5 let (najel jsem asi 26000km) a nebyly s ní žádný problémy.

Trošku možná vadí malá nádrž a vyšší spotřeba (ale záleží, jak jedu). Odhadem mám rozsah 5 - 7 litrů. Objem nádrže je oficiálně 17l, ale i když jsem vypotřeboval úplně všechno palivo (ano tlačil jsem k benzince), tak jsem tam snad dal sotva 15l i přes úpornou snahu :). To vydrží tak těch 200 - 220km. S tím také souvisí přepínání na rezervu, které je dost otravné a i po těch letech mám někdy velký problém za jízdy na ni přepnout. Byť su naučené, že po překročení ujetí 180km na nádrž už začínám hledat benzinku, abych se vyhnul rezervě.

zdraži
zdraži napsal 14.04.12 v 23:05

krsavec hodne stastnych km davam 10b

Torvalds
Torvalds napsal 18.06.11 v 18:00

To jo, je to držák. Vím, že tato motorka nezklame. A na běžný ježdění je snad i víc než dostačující :). Už jsem s ní pocestoval (Švýcarsko, Itálie, Rakousko, Slovensko), byl i na okruhu ji otestovat. A všude super. Samozřejmě, že proti okruhovce jako třeba R1 či Fireblade zaostane, stejně jako v cestování se nevyrovná VFR, Pan European a tak, ale já nechci příliš úzce zaměřenou motorku, když nemám peníze na to jich mít víc :D

luigin
luigin napsal 18.06.11 v 12:00

tahle motorka je držák a na běžný ježdění dostačující...ať dál dobře slouží a přeju co nejvíc najetých km

czm175
czm175 napsal 18.06.11 v 11:28

Líbí se mě video, na konci jsem poznal že je to silnice z chudčic do kinic, taky tama často jezdím.