Yamaha FZR 1000 (1989)

Vlastník JAWAS
Vloženo 6.6.2011
Aktualizováno 12.7.2011

Tak a koupil jsem si novej stroj... Zatím se na ní dělá, ale počítám že do týdne vyjedu..-)

Je to docela síla.. Pár desítek kilowat to má, tak doufám že mě to nikde neotfoukne..:D :D Postupně sem budu psát zkušenosti.. Doufám že jich bude přibývat..

12.7.2011

Tak.. motorka je v polovině přestavby..

Hrazdová řidítka, zvýšený zadek, komplet lamináty a podsedlák R1, přední vidlice R1

Po důkladném promýšlení byla mnou a kamarády schválena úprava typu DYNOJET STAGE 3 :D :D :D ... aby bylo více srandy

Ještě mám doma... ukazatel zařazené rychlosti, rychlejší řazení, slicky DUNLOP, sportovní vějířovité kotouče...

No prostě motorka bude z 90% prostě jiná.. a nová..

po mám orodování s kompressorem... jsem usoudil že lepší je turbo.. takže motorová část a karburace.. je v mírném takovém tom tuningu..

Celkově by pak měl mít můj FZR okolo těch 205 koňských sil ..:D :D

Postupně sem budu přidávat novější a novější fotky...jen musím počkat až mi příjde foťák..:D

Samozřejmě instalace turba a překokávání motoru (odborný servis a já) si nechám jako výrobní tajemství..:D :D :D

A ještě jsem zapoměl dodat.. motor je kompletně po G.O... včetně úprav na turbo... předtím na kompressor...

Momentální investice 96254,- přesně do korunky..:D :D

refused
refused napsal 18.09.11 v 12:35

Ackoliv jsem nepochopil montovani turba na karburator motorku, vypada to ostre :) 10B

JAWAS
JAWAS napsal 12.07.11 v 11:31

mrtvola2 = motor je komplet po generálce, včetně ventilu, pístů, prostě když to tak vemu.. ta je až na kartery motor novej celej.. a ta investice byla taky pěkná, a ještě bbude..

mrtvola2
mrtvola2 napsal 12.07.11 v 11:27

pěkněale ten starý motor to asi moc dlouho s kompresorem dávat nebude

Kidal
Kidal napsal 29.06.11 v 09:44

Pěkná stavba Držím palce abys jí rozpohyboval. Ne, že mi pak ujedeš.

JAWAS
JAWAS napsal 22.06.11 v 16:41