Honda VFR 750 (1998)

Vlastník Cunas
Vloženo 8.4.2007
Aktualizováno 10.4.2007

vfr 750..., jednou asi vymenim regulator dobijeni a pak myslim odejdu driv ja jak ona. :)

Cesty: 8.4.07 CR,... Jednou se naseru a za den objedu s mladou 3 staty abych nasral kamosa Zdenu a mel toho objetyho vic jak on.. ;) 9.4.07 tak a stalo se... včera jsme s kamošem Vlkem dali ČR,SR,H,AUT,... všechno bez závad... 380km na jednu nádrž, spotřeba 5,2l ve dvou. Akorát jak jsem přijel dom tak mi odešel pravděpodobně regulátor dobíjení. :)

Další info: cervena, dva odstiny... VFR bez dvou odstinu neni VFR ;)

Víťan
Víťan napsal 18.03.09 v 19:59

Stále nádherná kámo.

Víťan
Víťan napsal 01.03.08 v 08:57

Ahoj. Máš krásnou motku, která má spostu předností a výjímečných dílů s výjímečnou technologii. Také jezdím na rc36. Letos sem dělal větší servis ( ventily, podtlaky, řetězku, komplet náplně a filtry, gumy, přední vidle, výfuk, svíčky atd atd.), tak doufám že má VeFeRka si toho bude vážit. VFR je prostě krásná motka, která je velice poslušná, ale když se chce rozlobit, tak to umí také na jedničku. Dej na ni pozor a jezdi opatrně. P.S.- jestli by si měl zájem, tak se kdykoliv ozvi. Projedem se a pokecáme. Spoustu zážitků ti přeje Víťan.

GwenS
GwenS napsal 13.07.07 v 17:43

jendra
jendra napsal 12.06.07 v 22:17

čus... mám ji taky a někdo předemnou tak hodil ventilátorek z PC a už není žádný problém... místo tam je.... tož to prubni..<br />
jendra

Peacemaker
Peacemaker napsal 10.04.07 v 23:46

No tak si říkám, že bych Jozefa mohl zdravit jak chtěl, protože nám společnost dělal Juraj.:o)