Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (1998)

Vlastník Duňák
Vloženo 13.5.2011
Aktualizováno 22.10.2014

v malinké úpravě bobber-tlusťoch se springrovkou DNA

První dojmy - Zadní vidle byla natvrdo.musel jsem koupit starší tlumič s přepákováním. Přední vidle moc dlouhá,nástavce jsem prodal, zbytek jsem použil jinde a vidli jsem sehnal springovku

Doplňky na motorce - Vše jde vidět na fotkách

Na svůj papírový výkon je to teda slabší kousek. Vzdálený předchůdce Virago 750 má 40kw a 1100Drag má jen 45kw. Alespoň ,že je to pětikvalt. Koupil jsem ho jen náhodou,když jsem si projížděl inzeráty(viz foto 4,5,6,7). Byl už tak načatý,že jsem tu úpravu dotáhl do -alespoň pro mne- velmi sympatického konce(viz foto 1,2,3). Springrovka,i přesto,že není tlumená,svoji funkci plní. Tuhle vidli DNA jsem přes jednoho chlapíka dostával ze států cca půl roku. Stála asi 8000kč,ale doprava byla za za 6500 kč.masakr.
Standartně se dá jet cca 120,ale když spěchám,jede i 160(podle tacháče) V tom případě ale bere takových 10 litrů,jinak tak 5,5 Svoje dělá i otvírací výfuk,ovládaný ruční klapkou pod nádrží. Je to sice kravál,ale hezký. V obci většinou klapku zavírám.
V září 2011 jsem ji prodal, teď je prosinec a už toho trochu lituju.

Petr.VF
Petr.VF napsal 15.06.11 v 23:58

Hele dej lepší fotky, takto to moc není vidět. Detail té přední vidle by mě taky zajímal.
Jinak to vypadá dobře, 10 bodů

RoadRunner
RoadRunner napsal 15.06.11 v 23:08

dobrá práce

Duňák
Duňák napsal 15.06.11 v 23:00

Díky chlapiza pozitivní komentáře,až budou další fotky ,tak něco vložím. 24.6. jedu s K1400 na Seč,kemp U letadla. Když tak se stavte,podřístáme.
Teď na ní jezdím trochu víc a je to super.

Boža
Boža napsal 15.05.11 v 21:37