Simson SR 50 (1988)

Vlastník Jirke
Vloženo 2.5.2011
Aktualizováno 11.5.2011

Začátky motorkáře :) Byla prvni, na to se nezapomina..

Tohle byla moje první motorka. Byl rok 1997, byl jsem jsem mladej, chtel jsem babettu a oblbovat holky na stredni. Tistena annonce byla moje bible, a tak jsem se dozvedel i o jinych modelech... Ceskyho pionyra jsem nejak nechtel a mozna proto jsem skoncil u Simsona skutra, ktereho jsem kupoval v Kostelci nad Orlici od pohodovyho kluka a za pomoci starsiho kamarada, ktery mi ho pomohl i privest v pickupu domu. Nasledne mi pomahal i s opravou elektriky, kdyz nefungoval sdruzeny prepinac svetel a blinkru. Se simsonem jsem si dost uzil, hlavne vzpominam na letni vecery ve vyprahlym a prazdnym Hradci spolecne se spoluzakem na Mustangu...obcas jsme si motorky i vymenili, tak sem si pripadal huste, ze jako jezdim na necem jinym. Nutno priznat, ze ten kamosuv mustos jezdil trochu lip. Na simsonu jsem velmi casto urazel zadni blinkry, pak sem nechaval precalounit sedlo, menil sem zadni gumu, na 20.0000km nechal delat vybrus motoru (nevim proc, byla to moda :), a pred prodejem se orpavovalo nejaky dynamo nebo co, a konecne to zacalo spravne dobijet. Mel jsem ho od 15ti temer do 17ti, kdy jsem presel na jiny dělo :)

Prodano v dubnu nebo kvetnu 1999.

motorkar123
motorkar123 napsal 21.03.13 v 21:57 10b.

Dávám 10 bodů...!! Já se svým Simsonem S51 Electronic nemám jedinou fotku :(