Yamaha XT 660 R (2009)

Vlastník DOMINATOR
Vloženo 26.4.2011
Aktualizováno 5.10.2012

Tak tohle je moje velká změna na letošni sezonu 2011.

/Po několika sezonách na super sportech gsx-r,honha rr atd. jsem se rozhodl že se vratim tam kde to u mě všechno začlo (endurka) a to z duvodu že si chci pocestovat po naši republice a na to je podle mě nejlepši endurko-muj nazor...
druha věc je že jsem s kamarady co jeme jezdivali už zustal sam na cestaku a ostatni bud skončili nebo maji endura takže se mi s nima optižne cestovalo,jezdilo takže doma už stojí xt660r ktere jsem si řika že jsi puvodně koupi uplně nove po skušenostech co jsem už nazbiral dřive se schaněnim starši motorky(věčinou špatne skušenosti)jsem měl tentokrat štěsti protože jsem narazil na zanovni motorku a slušneho dřivějšiho majitele ktery na ni pry ze zdravotnich prodlemu moc nenajel cca 5tis. a bylo, tak jsem ušeřil za koupi nove motorky. co se tyče samotne motorky tak jsem už dřiv vlastnil 2x xt600 starši modely a byl jsem spokojen ale co se tyče nove řady 660 se to neda srovnat nove xt je opravdu super co se tyče motoru s niskou spotřebou a slušnym zatahem,brzdy brembo ktere jsou velmi učinne a v neposlendi řadě sedlo ktere je pohodlne a dostatečně velke,jelikoš jsem na ni jještě teměř nic nenajel tak skušenosti dopišu po sezoně 2011.

Takže sezona 2011 co se tyče motorky tak najela 8000km dojela puvodni gumy v 13000 km. nesežrala ani 1dl oleje nepokazila se ani žadny jiny problem nenastal taže jsem velmi spokojen co se tyče spotřeby tak se da jezdit 4,5-5,5l-100km čož je uspokojive jelikož pomalu zrovna nejezdim jedině co mě vadi u teto motorky tak jou vyfuky jednak jsou tiche ale hlavně to motor zadušuje ve vyšich otačkach je to znatelne, jinač 8/2011 jsem obul nove pneu pireli sahara jsou fakt super takže staje snih a jedem dal...letos2012 je v plahu hodne čr-vranov machač nikolčice atd. zahraniči horni stranu chorvacka, tatry,orli hnizdo a uvidime.

Motorka je po odjeti 2 sezon prodaná ma za sebou běžne ježděni srazy něco lesy cestu chorvackem vše apsolutně bez poruch najel jsem na 18tis km
smutna pravda je že od modelu xt600 rok 92 atd se to moc neliši nejvic vzhledem jinac + - to je to same.

Midoor
Midoor napsal 21.04.12 v 02:28

hodně najetých km

pidi
pidi napsal 09.02.12 v 17:50

Zdarec, u mne 10b a to jak za moto,tak za směle plány kolík toho chceš projet Nebo jsi to stihl ve 2011?