Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník bacil-fazer
Vloženo 18.4.2011
Aktualizováno 5.6.2023

Moje první motorka a zatím myslím, že to byla správná volba.Dlouho jsem se rozhodoval co si pořídím.Bandit 600s ,Hornet 600s,ale nakonec ty vyhrál Fazer.Díky bohu

První dojmy - Tak byla to moje první motorka . Sednul jsem si na prdel a zároveň jsem z ní měl obrovský respekt. Dělal jsem si řidičák až v 26 a neměl vůbec nic naježděno. Hubu jsem teda zatím robil jen jednou a to zrovna na téhle. Snad už mám vybráno.

Nejsem žádnej závodník,ale když je potřeba,tak Fazer umí taky slušně vystřelit.Vodou chlazený čtyřválec.Kultivovaný chod,super jízdní vlastnosti.Dělá mi jen radost

Tak už jsme spolu najezdili něco málo přes 1000km a jsem max. spokojenej,ale pořád je co se učit

Tak jsem si udělal radost a pořídil topcase a kufr.Aspoň bude kam dávat helmu, když se někde zastaví.Teď už si jen zabalit a vyrazit...

11.8.2011
Dnes jsem se konečně dokopal k výměně oleje.Zvolil jsem denicol,na doporučení známého mechanika.
Zase bude klid...

17.8.2011
Tak jsem se dnes po druhé narodil.Ano měl jsem nehodu a se svým Fazerem jsem si ustlal v poli.Naštěstí tam byla čerstvě posekaná pšenice(takže pád do měkkého)

11.10.2011
Mašina je v cajku,ale letos toho už moc nenajezdím.
Už aby bylo zase jaro

25.10.2011
Tak a máme zazimováno a vyhlížíme novou sezónu.Odporná zima

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 07.06.23 v 07:41 10b.

Jó Fazer, taky moje první . Nesmrtelná motorka, která hodně odpustí. Dobrá volba . Tak hodně šťastných kilometrů

MichaelaZX636
MichaelaZX636 napsal 02.03.12 v 15:38

jednoznačně 10b přeji pěknou sezonu

18yamaha18
18yamaha18 napsal 06.11.11 v 13:22

Nádhernááá mašina Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

cat-nikita
cat-nikita napsal 04.11.11 v 22:18

Ať ti zima uteče

Hopi
Hopi napsal 15.10.11 v 17:31

JJ Faazer, dobra volba, byvala to nejostrejsi nahata sestka a zlatocerna ji moc slusi, takze 10b. to je jasny. Co se stalo, zes to poslal do pole??