Ducati ST2 (1999)

Vlastník Dfrost
Vloženo 14.4.2011
Aktualizováno 31.8.2015

Busa šla o dům dále a zbyla mi tato ST dvojka. Je to úplně něco jiného, ale dvouvál má něco do sebe. Hlavně zvuk la´dáků a spojky je nepřeslyšitelný, prostě zajímavá změna, doufám, že své neduhy si už vybrala a nebudu se v ní muset už hrabat, :) :)

První dojmy - Motka je slušná, docela jede, dobrý zátah, zvuk dvouválce s laďáky super, bohužel buď je to předchozí údržbou nebo kvalitou, ale spoustu věcí jsem tam musel dělat-dobíjení, GO zadního kola, komplet řetězovka a byla celá taková poškrábaná, některé plasty popraskané v místech šroubů.

Byla v hrozném stavu, takže prošla opravou a to, zadní kolo, ložiška, gufera, řetězovka, přední vidle, dobíjení a další mechanické drobnosti. Předchozí majitel na to kašlal a taky to tak vypadalo. Teď je v cajku a není to nejhorší, super zvuk z laďáků a od spojky je specifický a líbí se mi. Ovladatelnost dobrá, výkon- mnoo po buse se bude těžko porovnávat, ale jde to.

Milanek13
Milanek13 napsal 31.08.15 v 15:18 9b.

ST2ka je fajn stroj

Foxx5
Foxx5 napsal 03.05.11 v 16:17

Tak ještě tu spojku trochu otevřít, ale jinak super, moc pěkné sedlo...Mohl bych poprosit o detailní foto, někdy až se to bude hodit...mám v plánu taky přešít a chybí mě inspirace, dík. Přeju hodně super kilometrů s touhle motorkou, kterou jen tak na silnici nepotkáš 10b

Milunie
Milunie napsal 19.04.11 v 10:45

Hlavně, žes ji dal do kupy, snad bude sloužit dle tvých představ! davam deset a přeju šťastné kilometry