Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník thor1403
Vloženo 13.4.2011
Aktualizováno 4.11.2011

Vloženo: 12.08.2013, Uskutečněno: 12.08.2013, Zhlédnuto: 16x

Tak jsem konečně vyjel a byl prozkoušet co a jak s moto je nebo bude potřeba udělat.No je toho hodně ale spíš estetické věci.Motoricky je myslím dobrá ale co mě trošku vyděsilo tak to že jsem do motoru dolil 4,5 dcl Bylo pod minimem.Tak doufám že to nebude pokračovat Plasty jsou dolámaný ale ty budu dělat až po sezóně.Ted si chci užít ještě motorku dokud to jde když už mě ten smeták připravil o dva měsíce ježdění.Motorka se chová normálně jen mám trochu pocit jako by mě trochu ujíždělo přední kolo ve větším náklonu ale ještě testnu a uvidím.Momentálně jsem šťastnej že mám motorku zpět ale jsem značně nasrán v jakým stavu takže jak budu opravovat budu i fotit a psát.
Momentálně jsem najezdil 150 km z Olomouce jsem vyrazil na Šternberk potom dál směr Opava,vyjel jsem si část Ecce hommo a dál až do Dětřichova tam točil levou na Rýžoviště trochu dodrbaná cesta ale ušlo to potom až do Rýmařova a krásnej kousek na skřítek potom do petrova n.desnou Šumperk,a do Zábřeha potom na Mohelnici a domů.Jelikož jsem nevěděl jestli s tím ještě něco není tak jsem nejezdil nikam daleko.

• Hotovo a připraveno na sezonu

Jsem připraven na sezónu a udělal jsem opravu plastů a jinou barvu. Vzal jsem to z gruntu a přelakoval i helmu. Krom kompletní spojkyod páčky až po lamely jsem nic neměnil. ještě mě nějaké drobnosti čekají ale jinak jsem

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.04.2015
    Uskutečněno: 29.04.2015
  • Zazimování a oprava

Takže nastal čas kdy už nevyjedu z důvodu počasí. Letos jsem najezdil fakt moc ale to je jen subjektivně v porovnání s jinými léty. Motorka má najeto 59519 a čeká jí oprava plastů ,(ještě neopraveno od krádeže 2013),laku

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.11.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014
  • Znovu spolu

Tak jsme se znovu našly.Jel jsem si pro ni až do českých budějovic.Tak jen píšu jak ji budu dávat opět do hromady a doufám že až bude v kupě tak se ti smetáci kteří nemají co dělat a ještě je žádnej motorkář u své motork

Typ: Havárie
    Vloženo: 24.07.2013