Kawasaki ZX-12R Ninja (2002)

Vlastník E-34
Vloženo 28.3.2011
Aktualizováno 30.1.2013

Tak tuto krasku jsem dnes privezl domu , na prvni pohled jsem se zamiloval ,je to brutalni motocykl s brutalnim vykonem, ale zaroven pohodlna.

Tak vazeni bouzel jsem byl nucen tuto krasavici vratit prodejci meli jsme podezreni na podrazenej ram

První dojmy - Kawasaki ZX12R ninja je neskutecne dravá a vykona motorka , jeji brutalni vykon je znat uz v nizkych otackach a jde z ni obrovsky respekt ,tuto moto v zadnem pripade nedoporucuji nezkusenym jezdcum . Moto je sice tezsi ale stroj tuto vahu vyrovna obrovskym vykonem, v zatackach se neskutecne krasne ovlada jizda sni je na celkovy dojem jezdce pohodova.

Takze dalsich par km najeto a naprosta spokojenost, s moto se necha jezdit i opravdu pomalou jizdou coz znamena do 100km\h a vychutnavat si pohled na krajinu ale staci za ni vzit a moto se neskutecnou silou dere v pred a 250 km na sebe nenecha dlouho cekat. v tomto pripade zdravim policii CR
Na moto je namontovan kompletni vyfukovy system AKRAPOVIC a samozrejmne take Dinojet , Z tohoto vyfuku se line pro me ucho nadherny zvuk a neujde pozornosti nahodnych chodcu , TAHLE MOTORKA MA PODRAZENEJ RAM O 4 CM .JAK OSOVE TAK I V KRKU .. MOHU DOLOZIT MERENI KAWASAKI PRAHA

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 10.02.13 v 22:48 10b.

Přísná svině

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 05.04.11 v 09:55

Gratuluji, vím o čem mluvíš užívej

Tarzy
Tarzy napsal 05.04.11 v 06:45

Tohle je nejdokonalejší barevná kombinace A z Akrapem to musí bejt tuplovanej nářez 10b

cat-nikita
cat-nikita napsal 04.04.11 v 19:59