Kawasaki ZX-6R Ninja (1995)

Vlastník Dolbajs
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 14.3.2011

Mam ji 2 rokem a max spokojenost:)

Motcikl vlastnim 2 rokem pred ni jsem mnel Kawasaki zx7r kterou sem musel z rodinych duvodu prodat :( 6ka jede pekne nic se na ni nekazi a docela dobre se na ni i cestuje diky vyssimu posezu takze delsi cesty nejsou vubec za trest :) Jedine co my docela vadi jsou slabsi brzdy oproti cbr600f take rok 95 kterou sem vlastnil 6 let tak mne pride ze to vubec nebrzdi co sem se bavil z klukama tam je to udajne normalni :( potrebuje to velky tlak na packu ale je to jen o zviku kazdopadne za ty penize paradni motorka :) . Takova poctiva kovařina žadna elektronika co umi pekne zpřijemnit život :) Spotreba je take velice slusna pri normalni jizde cestovani se pohybuji do 6 litru uplne v pohode. Jak sem psal max spokojenost a urcite bych nemnenil.

Borky
Borky napsal 22.03.11 v 11:37

pěknej stav ať slouží

Dolbajs
Dolbajs napsal 17.03.11 v 10:17

Moc dekuji poslechnu a dam je tam jestli to bude lepsi tak urcite ano dekuji za radu

aikon1
aikon1 napsal 14.03.11 v 21:46

Měla, má a bude mít své kouzlo!

smartin1
smartin1 napsal 14.03.11 v 20:03

Parádní kousek!!! 10b.To brždění se dá vylepšit pancířkama.Mám dvě. Jedna má sériový hadice a moc nebrzdí. Jak řikáš musí se na to pořádně mačkat. Druhá má pancířky náký no name a je to o něčem jinym. Stačí na to konečkama prstů. Jinak jak řikám parádní kousek.