Honda CB 500 (2001)

Vlastník Ivanko
Vloženo 25.1.2011
Aktualizováno 4.5.2012

CB500, je takovej malej bráška toho mýho 13ti kila, je to super stroj pro moji drahou ženušku

Tento stroj jsem koupil už na začátku loňského roku,ještě dřív než TO větší CBčko pro svoji drahou polovičku,která mi nechtěla dělat ledvinku,že raději bude jezdit sama. Dostala stroj,třepala do autoškoly,udělala papíry a už jezdí. Myslím,že tato motka je skvělej stroj pro začátečníky a to jakéhokoli věku,či vzrůstu. Je předvídatelná,svižná,lehká,hezká a dá se koupit velice slušně. Co se týče údržby tak je to téměř bezúdržbový stroj,jednou za rok oleje a filtry a jednou za dva řetězovka a pneu.Nic jiného není třeba řešit. Spotřeba při jizdě mojí polovičky se pohybuje pod 5 litrů (semnou tak 7l ),ale je to samozřejmě o stylu jízdy. Žena je s ní maximálně spokojená,sice je ve fázi učení,ale letos tomu bude určitě již jinak. Pro mě osobně už je tento stroj trošku malý a slabý,ale určitě je to jen díky tomu,že především sedlám svoji 13tku a tam ten rozdíl samozřejmě je znát. Ale jinak ve všech směrech spokojenost.

LUEL
LUEL napsal 15.02.11 v 13:13

Pro začátek je to ideální volba, navíc krásná, přeju manželce hodně pohodových km a 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 27.01.11 v 15:06

Hezká a cestovatelsky vybavená.To je za 10 bodů.

fery251
fery251 napsal 25.01.11 v 16:30

Vypadá krásně. A plně naložená je bombastická