Čína Ostatní (2010)

Vlastník VictimJohnnY
Vloženo 18.1.2011
Aktualizováno 18.1.2011

Kingway Fennari.
První moto(skútr). Půjdu do silnější, asi VTR 250, ale čekám na 21 abych dodělal papíry a zatím jsem si tenhle "prskolet" oblíbil a těším se zase za řidítka.

Jako u každé číny, jsem nevěděl co od toho čekat. Přiznávám, že nějaké potíže se objevily, ale postupem času jsem zvýšil objem z 50 na 72 ccm a zvýšil tak výkon asi na 3,5 koně a vyměnil variátor za závodní a od té doby šlape solidně. Skůtr který vypadá z dálky jako dospělá motorka. To jsem přesně chtěl a nejspíš i docílil. Na kingway budu jezdit minimálně do doby, než mi v létě 2011 bude 21 abych mohl konečně sednout na větší mašinu. Ale, jak jsem už viděl na nesčetném počtu komentářů od ostatních motorkářů, není důležitý objem, ale požitek z jízdy a to si myslím že pro mladší řidiče ( od 15 let sk. Am nebo SK. B ) splňuje tato
" nebojím se říct Motorka :)" perfektně.

I přes svůj vzhled je to ale stále motoricky skůtr s původním motorem 49ccm. Já to předělal na 72ccm a výměnou sportovního variátoru se s klidem dostanu na 75km/h což je na skůtr velice příjemná rychlost. A stejně na něm nesmím jet víc jak 45km/h, ale s tím jak vypadá by nikoho nenapadlo mě stavět :)
Zatím proplouvám se štěstím a za prvních pár jízd mám naježděno 1500 kilometrů a doufám, že než se jí zbavím tak to tak bude pokračovat ...

fery251
fery251 napsal 18.01.11 v 17:58

Náhodou to není špatný. Ani bych nepoznal, že je to skůtr. Ať ti slouží ku spokojenosti.

Kaprik20
Kaprik20 napsal 18.01.11 v 16:56

to jeo šklivá motorka jak to ty čínani můžou vůbec vyrobit to je nemožný tak snad to aspon nebude trpet tema činskejma tak hodně štěstí k přežití