Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník ramus007
Vloženo 8.1.2011
Aktualizováno 31.3.2013

Moje Ninja se jmenuje žabka mám jí od 13.9.2007 Je to můj splněný sen jezdí úžasně a má pár úprav většinou optického rázu. Kompletně jsem jí podsvítil zeleným led světlem. Na spodu kapotáže jsou dva led pruhy v nasávání pod předním světlem také dva.

První dojmy - První dojem byl ta motorka je úžasná a jede jako blázen :-) Navíc byla to uplně má první motorka splněnej sen. Takže nejdřív strach a pekelnej respekt a pak obrovská radost z jízdy a prostě z celé motorky. Byl to můj sen který se mi splnil to hovoří za vš co bych tu moch napsat :-)

Tak Ninja je většinou srdeční záležitost někdo jí haní a někdo na ní nedá dopustit.Promě je to ta srdeční záležitost! Pravdou je že je to motorka která se poměrně dobře ovládá a dá se snesitelně na ní jezdit i delší vzdálenosti. Ta moje a jak jsem zjistil tak není jediná má horší starty za tepla ale to je tak jediné co té motorce vytknu. Já jsem sní spokojen a mením jen olej,pneu,destičky a řetěz pokud jí nepoložím. Maximálka u mé motorky a s mojí váhou je kolem 230km/h.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 21.09.12 v 17:57

Gratuluji k pekne zelene motorce. Preji spoustu km bez nehod klinem dolu. 10 bodiku udeluji

smartin1
smartin1 napsal 12.12.11 v 18:41

Parádní 10b jasnejch LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

Borky
Borky napsal 16.01.11 v 03:09