Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník Miro11-Iceman
Vloženo 7.1.2011
Aktualizováno 28.9.2013

Výměna oleje v předních tlumičích

Vloženo: 02.03.2013, Uskutečněno: 02.03.2013, Stav tachometru: 28600 km, Zhlédnuto: 23x

O zimní přestávce jsem provedl dlouho plánovanou výměnu tlumičového oleje, nakolik se mi zdálo, že jsou dost slabé a při bržděním se Burg dost potápí. Po přečetení několika zahraničních fór, jsem nakonec koupil tlumičový olej Liqui Moly Racing Fork Oil 15W Heavy. Je to nejhustší olej co je možné dát do tlumičů. Zdvih tlumiču nemění no zjemňuje nepříjemné rázy při přejezdu nerovností. Další dny a jízdy ukáží co v něm je...tak jsem zvědav.

MontyMan (0) napsal 21.09.2018 v 13:23

Cau, kolik toho oleje tam prijde?

• Výmena pneu

Tak nějak dozrál čas na výměnu pneu, po odježdění Metzeler Wintec jsem se rozhodl po dlouhé úvaze neexperimentovat a koupit je znovu. Prvé vydrželi cca 14 tis km a možná by ještě nějakou tisícovku udělali, no přední měla

Typ: Koupě
    Vloženo: 06.08.2012
    Uskutečněno: 06.08.2012
  • Pojízdná podložka na motocykl.

Specifikace z netu: - perfektní pomoc pro údržbu a parkování motocyklů s hlavním (centrálním) stojanem - vhodný nejen do stísněných podmínek, kdy je potřeba uložit motocykl "na těsno" - umožňuje otočit si motocykl na

Vloženo: 20.12.2011
    Uskutečněno: 20.12.2011
  • Výmena pneu

Po zhodnotení stavu obutia, som zakúpil nové pnematiky Metzeler FeelFree Wintec. Celoročné pneumatiky pre skútre a maxiskútre s vynikajúcimi vlastnosťami v studenom a vlhkom prostredí. Čo rozšíri použitie o pár mesiacov

Typ: Koupě
    Vloženo: 30.01.2011