Suzuki DR-Z400 SM (2008)

Vlastník Raizo
Vloženo 29.12.2010
Aktualizováno 6.2.2011

Spolehlivej motard na kazdodenni jezdeni,ale i poradny vyradeni,neni to sice ostry supermoto,ale zas je to vykompenozovano spolehlivosti a servisnimi intervaly,ktere jsou 10krat vyssi nez u ostrych motoru

Motorku jsem koupil letos v srpnu,po zkusenostech s ostrym motardem,jsem chtel neco na kazdodenni jezdeni do prace,ale i na vyblbnuti a take neco co nebude tak narocne na udrzbu a tahle motorka presne tyhle veci splnuje.Je pravda ze by mohla mit aspon o 10 koni vic,ale je to zase dan za spolehlivost,samozrejmne v budoucnu s tim vykonem chci neco delat,ale to az koncem pristi sezony,nebo behem ni,protoze ted jsem se vrhl na kompletni prestavbu meho DRZ,coz obnasi ji celou rozdelat,bude toho hodne:
ram,podsedlovka,kyvka pujde na komaxit,ram asi na zeleno,zbytek cerna leskla,budou se lakovat kola-pulka zluta nebo zelena a pulka cerna,komplet novy plasty,potah sedla,nova maska,blastry,riditka,polepy monster energy,nove zadni svetlo diodovy,vyfuk raas,gripy domino,predni blinkry v blastrech,novej motardovej blatnik z ktm i s maskou,nalakovat vyka motoru,ventilove viko,brzdice,bryle,predstavce a zbytek doplnku do barvy motorky..casem bych chtel udelat neco s vykonem,takze asi pretryskova+KN a naladit na brzde a casem vetsi karbec ,ale to az v budoucnu,protoze na to uz nebudou penize :D

rybíz5
rybíz5 napsal 27.04.15 v 17:17

Ta poslední fotka je parádní

pelynek
pelynek napsal 10.07.13 v 10:23

super kombinace monster+fox good job

Biqido
Biqido napsal 10.05.12 v 18:02

Motardista: přesně tak, zlatý český ručičky !
Jinak nevím proč, ale nejvíc se mi líbí ta fotka kde je odstojená z plastů a sedla
Tp byc tady chtělo jinou stupnici .. Takže "Jenom" 10

Motardista
Motardista napsal 20.10.11 v 03:53

Krása!!! Nevěřím vlastním očím. Máš skvělý vkuz a šikovný ruce.

Raizo
Raizo napsal 04.09.11 v 20:21

Diky vsem za komentare,moto uz je prodane a ted se ceka na novyho Husara fs570 :D