Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník kuchta50
Vloženo 24.11.2010
Aktualizováno 18.11.2013

Je to jedna z mých bývalých,kterou mi ukradli 9 dní po koupi 31.7.2005.Zbláznil jsem se do ní při prvním setkání,i když měřím 175 cm,což mi dala párkrát vyžrat..Tak jsem po ni hrábnul.

Motorka koupena od Terešák Málkov - Tenkrát žádné,momentálně tam rád jezdím,hodně ochotný mladý prodavač

První dojmy - Obrovská a šíleně vysoká.Když jsem se vysoukal do sedla a rozjel,tak se to srovnalo.Čekal jsem dravý stroj,ale Honda byla hodně pohodová.Problémy byly se zastavováním na křižovatkách a když mi nasedala manželka.Ale i to jsme zvládli.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne na ježdění kolem komína.Ta si vyloženě říká o expedice,rozbité nezpevněné cesty apod.

Doplňky na motorce - Celá byla původní

Najezdil jsem na ni asi 1500 km,bylo to pěkné,a když jsme se začli seznamovat,přišel jsem o ni.Měl jsem ji na půjčku a přišel jsem o 188 000 kč i s úroky.

Začátkem dubna 2011 mě kontaktovala kriminálka z Mělníka,že našli asi moji Hondu,že jsme tři,kterým byla ukradená a že asi bude moje.Když mi ukázali fotky,tak bych brečel.Vrak.Jinak se nedá popsat.Po prohlídce jsem řekl,že to asi nebude moje.Tak mi napsali,že kontaktujou dalšího majitele ukradené motky.Taky asi nebude nadšenej.Vin vybroušený,takže zarezlá díra do rámu,celá rezavá,nabouraná,chyběly plasty,všechno zohýbané a orvané,prostě hnus.Jo,taková perlička,při dokazování,jestli je moje,vytáhli policajti z Mělníka fotky a porovnávali je s mojima.A říká,ona asi fakt nebude Vaše,protože ta,co jsme našli má zlaté kotouče a vy máte na fotu stříbrné,tak jsme zvětšili foto a ejhle,ony byly jen rezavé.Prostě odborníci.Když jsem chtěl jméno zloděje,samozřejmě jsem neměl nárok a kdybych mašinu přijal,tak mi řekli:na mé náklady převoz,oprava / hnutý rám,ráfky jak brambory,ohlé vidle a u motoru nikdo nevěděl,co s ním je/.Teprve potom na technickou a tam se rozhodne,jestli mi ji opět přihlásí.Takže bych proinvestoval minimálně 50 000 - 60 000 kč s nejistým výsledkem,protože za ty peníze se dá Afrika už koupit pojízdná a s doklady.

venakucera
venakucera napsal 06.12.13 v 12:42

Když to čtu, tak jsem si vzpomněl na svou první "velkou" motorku... Vím, jak ti muselo být.

radek89

To zamrzí

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 24.11.10 v 20:52

To je velká škoda
Tomu, kdo jí ukrad, ať upadnou naráz obě ruce (a nohy a vlastně klidně úplně všechno )