Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník KlaraCroft
Vloženo 22.11.2010
Aktualizováno 20.9.2011

Suzuki GS500 r.v. 1994 cestovní (naháč) 4t vduchem chlazený dvouválec..

Motorku jsem zakoupila letos v únoru od jednoho mladého pána,který bydlel v Pavlovicích u Vlašimi.Je to moje první větší motorka.Většina lidí mě od ní odrazovalo,že při své výšce a váze(160cm,48kg) na tohle silném stroji nemám co dělat,ale pakmi řekla kamarádka,která je sice vyšší,ale s váhou je na tom podobně,že už dva roky nebo jak dlouho vesele lítá na ninje 600.Tím mě dostala,řekla jsem si když může ona,tak já přece taky.Po delším rozhodování jsem si pro ní jela.Prodejce by příjemný,projel se semnou na ní a nechal mě at si jí v klidu vyzkoušim,sedla jsem a jela úplně v pohodě,žádný problém.Nebyl důvod si jí nekoupit za tu cenu byla moc pěkná a v dobrém stavu.Jsem již 4tým majitelem,co se týká motoru tak: vzduchem chlazený dvouválec,4T,25kw otevřená verze,váha 188kg,5ti rychostí man.spotřeba 5-6L/100km,max.rychlost udávají 150km/h.Motorka byla dovezena z Německa.Tak a ted moje zkušenosti s ní,na delší trasy,výlety apod.je ideální po silnici samozřejmě pokud možno slušné,ne žádný tankodrom,a že jich tu v ČR máme Zvládne i lehčí terén.Do zatáček sedí a ovláda se velmi dobře,táhne pěkně,zvuk má slušný,s brzdama taky žádný problém,pláště bude potřeba na sezonu vyměnit a mám v plánu jí i přestříkat,přelepit,protože ty polepy co tam byly to bylo nic moc,a také semtam je to i nějaká ta rýha, nová zrdcátka,blinkry,potah.sedlo.Jinak je v pořádku.Jak už jsem se zmínila jezdí se mi s ní velice dobře,ale má ovšem i pár nevýhod hlavně pro mě,když je silný vítr nemůžu na tom,odlétla bychSama to nedám na hl. stojan jen na policajta,a ve vysokých rychlostech se mi hůře ovládá.Jinak na delší výlety apod. je skvělá i na blbnutí,jako je třeba zvedání na zadní kolo sedání si na řidítka a tak,což já moc rádaVytáhla jsem z ní ztm nejvíc 170, víc jsem si zatim netroufla i když by to určitě ještě šlo,zrychlení je taky fajn,zvedla jsem to parkrát už i na zadní,skvělej pocit no jo SUZUKI umí prostě!Už jí dávno nemám ,nevadí,ale posloužila dobře a slouží dál

Jaabar
Jaabar napsal 25.01.11 v 22:18

Hezká motorka v tradiční barvě. Ať slouží jak to Suzuki umí

kadlic7

InRumVeritas napsal 23.11.10 v 19:46

hezký :))

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 23.11.10 v 19:01

Dobrá volba přeju co nejvíc pohodových km.