Husqvarna TXC 450 (2009)

Vlastník Sycak
Vloženo 14.11.2010
Aktualizováno 19.11.2010

Je to TXC 450, r.v. 2009. Cross Country model: motor z TC 450, 6 rychlosti, elektricky starter.

Mam ji dva dny. Pred tim jsem mel HQ 450TE 2007. Tohleto je Cross Country model. V realu je to kroska bez svetel, ale se sesti rychlostma. V porovnani s se starsi verzi ma prijemnejsi motor a na rizeni je presnejsi. Jsem z ni uplne nadsenej. To svetlo, co je na fotce jsem tam nechal pridelat. Takze uz jen jezdit a jezdit. A v lete pujde na motardovy okruh na slickach.

17.11. jsme dali 148 km OFF, Ralsko s Vlkem. je to genialni motorka, oproti 2007 o tridu lepsi. Obe brzdy jsou perfektne davkovatelny, motor je jak traktor, to uz musi byt aby chcipnul. Na offroadovy trati jako doma, najednou je z traktoru kroska, akorat moje ruce uz mely dost. Ma asi 55 koni. Oproti 2007 je trochu nizsi, takze si muzu i slapnout, kdyz uz je zle, Podvozek je presny a tvrdy ale na sutrech jede jak po perine. Moc to nechapu, jak je to mozny. Proste bomba. Na nicem lepsim jsem jeste nejel. Treba nikdy jsem neumel jezdit po zadnim kole, vzdycky tak pet metru a dost. Tady jsem na prvni pokus ujel asi 30 metru.

Sycak napsal 24.04.14 v 12:41

uz je prodana

Sycak napsal 24.04.14 v 12:41

uz je prodana

Sycak napsal 09.04.13 v 21:32

diky. mam uz ji dost dlouho a uplne bezproblenova. Dobrej stroj.

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 23.01.13 v 21:56 10b.

Nádhernej kousek!Taky sem po ni prahnul ale bohužel mi to nevyšlo tak mam KTM.at slouží, 10b.

Sycak napsal 30.06.12 v 16:34

Cau. Skoda ze ses tak daleko, mohl bych te nechat projet. Poznatky jsou porad stejny, jako jsem psal ve druhem prispevku v listopadu 2010. Navic jsem s ni nemel zadny problem od ty doby, co jsem ji koupil. Takze bych ji jedine doporucil.
A skoro nechcipe a perfektne startuje.