Suzuki GSX 750 F (2003)

Vlastník Filas4
Vloženo 13.11.2010
Aktualizováno 13.3.2013

Perfektní a bezproblémový cestovní stroj. Loni jsem byl na Korsice, letos Chorvatsko.

První dojmy - Na první dojem spokojenost. Vypadá neohrabaně, ale do zatáček se vodí sama. Manipulace na místě bez větších problémů. Je příjemně nízká.

Pěkný cestovní čtyřválec, na kterém mám zatím najeto cca 6tis.km, takže si zvykám. \r
Tato cca 225kg vážící motorka působí těžkopádným dojmem, ale není. Do zatáček se dobře naklápí. Má pěkné měkké cestovní sedlo na kterém i po více kilometrech na našich "kvalitních" silnicích nebolí zadek. Posez je spíše cestovní.\r
Mám tam výfuk LeoVince, čímž se mi zvýšil rozsah využitelných otáček. Od 2tis. otáček jde pěkně za plynem bez cukání. Pro ostřejší sportovní jízdu je vhodné ho držet nad 5,5tis. otáček.\r
Při běžné cestovní rychloti do 100km/h na okreskách mám spotřebu do 5l. Pokud jezdím svižněji kombinace město-dálnice-okresky tak se pohybuji kolem 6,3l/100km.\r
Jsem vyšší postavy cca 188cm a přední plasty mě pěkně kryjí před proudem větru od noh až po ramena bez nutnosti si lehat za kryt. Od motoru jde příjemné teplo na nohy. Při cca 5°C je mi zima jen na ruce.

Kufr
Kufr napsal 04.12.10 v 10:55