Honda CB 600S Hornet (2003)

Vlastník karlos65
Vloženo 26.10.2010
Aktualizováno 1.4.2012

Začinam na ni tak skušenosti minimalni ale zvyknout si na horneta je opravdu jednoduche uživam si ji opravdu od začatku.
I kdyš je fakt že stale uvažuji o vyměně za nahače!

KProzatim enem spokojenost.
Snad to tak zustane.
Uvidim do budoucna!!

Na konci září sem jel do Tábora ale celou cestu pršelo tak to stálo za prd.
Byla to má první dlouhá jízda jenže výsledek nulový.
Nakonec sem to odjel jenže dojem taky nulový!!!

Včera sem jel spátký a to už bylo o něčem jinem i když trochu kosa enem +5 ale ináč SUPER dokonce i trocha slunce.
350km jen s dvěma zastávkama jedna krátka na bagetu asi po 150km a druhá cca. po 250km na doplnění benálu.
Jediný kiks byl když mi došel benál a než sen nahmatal ventil a přepnul na rezervu tak mi to zdechlo na dálnici ideální stav (musím stím ventilem trocha víc potrénovat)!!!
Spotřeba tak 5-6 litrů a to sem měl celkem vysoký tankbag a vzadu na sedadle batoh!!!
Po cestě mě nic nebolelo ani netrplo což je pro mě velice fajn zjištění a aj spotřeba mě překvapila protože sem to po dálnici chvílema hnal aj okolo 200!!!
Takže sem se ubespečil v tom že HORNETÍK je fakt celkem univerzálni mašinka jak na dálky tak na vyblbnutí a jak na klidnou jízdu tak aj na sport!!!
A kdo tvrdí že HORNET je enem pro ženské (i když nechápu co tím myslí (vždyt jsou taky dobrý a navíc jim to na dvou kolech sakra sluší) tak ten atˇ mi políbí šos protože já su spokojené!

Bohužel sem dojezdil(rozdrcená pata)a termín vyléčení v nedohlednu!!! Takže motorka půjde na prodej a další bude podle zdravotního stavu ,ale bude i kdyby to mněl být nějaký větší skůtr automat,ale bude!!!
...
MOTORKA BOHUŽEL PRODANÁ TAK UVIDÍM CO DÁL ALE NĚCO DO BUDOUCNA SNAD BUDE!!!

milenka

Ales600 napsal 03.12.10 v 18:51

Jasně Hornet ať slouží 10b

jawys
jawys napsal 26.11.10 v 18:04

pěkný Hornet..s kapotama jich moc není...

_dablik_
_dablik_ napsal 03.11.10 v 18:27