Kawasaki ZX-10R Ninja (2009)

Vlastník Roobert
Vloženo 9.10.2010
Aktualizováno 12.4.2011

Ve firemních barvách, bez úprav, v roce výroby nejsilnější sériový litrový čtyřválec 200 PS s náporem, v papírech 300 km/h (ani jsem to nezkoušel) - co dodat.

SuperBike - to jsem vždycky chtěl. Už jako malý za totáče jsem obdivoval stroje na kterých přijeli sousedé od západu, a když byl člověk na dovolené s rodiči třeba u Balatonu, tak mně vždy málem vypadli oči z důlků, ale nezbývalo než slintat.

No, nyní jsem si sen splnil. Žádný SuperBike asi nelze označit za mašinu na cestování a jízda se spolujezdcem je spíš pro příznivce SM, ale vážení, ten pocit když otočíte plynem, to se nedá popsat! A co takhle při zařazené trojce, člověk otočí plynem a mašina začíná neuvěřitelně zrychlovat, při 8000 ot/min. jezdec očekává, že už se nic zvláštního dít nebude, jen to dále pojede rychle, ale chyba lávky! Tady se teprve motor začíná nadýchávat a přední kolo začíná ztrácet kontakt se silnicí - to je KAWASAKI Ninja ZX-10R.

roxyice

Myška...
Myška... napsal 27.04.11 v 17:43

Winn
Winn napsal 10.04.11 v 18:56

Co dodat??!! Kawa je prostě Kawa, nedám na ně dopustit! dobrý komentář, při jeho čtení jsem cítila, jak motorka zabrala a sevřela jsem ruce na klávce ... když nebudeš mít s kým, tak dáme sraz na půli cesty a můžem ty naše holky seznámit

NoFate
NoFate napsal 10.04.11 v 10:12