Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník Marushka
Vloženo 25.9.2010
Aktualizováno 25.9.2010

Sen, který jsem si na začátku této sezóny konečně splnila. Po Simsonovi, DT 125 a Jawě 250 konečně něco novýho a krásnýho Motard byl kompromis mezi endurem (který se mi vždycky líbily) a mezi silnicí (z kterejch mám respekt). Je hravá a lehká. Je z ní dobrej přehled nad silnicí (autama, chodcema apod. - prostě tam neležím). Vybral mi jí brácha - velkej motorkář, kterej zkusil snad všechno (bohužel už ze zdravotních důvodů není mezi námi). Skoro na konci první sezóny musím říct, že jsem fakt spokojená. Jen by to chtělo novej vejfuk (ostřejší zvuk), ale nevím jak na to. Nerozumím tomu a nevím, jestli to pak prochází STK a můžu s tím do zahraničí. Každopádně doporučuju do města a osobně i na delší vyjížďky (i když kamarádi si stěžujou, že není pohodlná - jenže ženský maj ty zadní partie lépe úzpůsobený, aby i nepohodlí vcelku dobře vydržely).

Motardista
Motardista napsal 30.10.11 v 00:01

Ahoj,, skvělej výběr mašiny!!! S tím laďákem: určitě to chce i se svodama,a udělat v servise,jinak to muže ztratit výkon.Měj se,, a SUPERMOTO čest

kadlic7
kadlic7 napsal 22.11.10 v 07:54

pekna moc vam to spolu slusi

Pája13
Pája13 napsal 04.10.10 v 18:55

Krasavice.Ať ti dělá stále radost. 10 bodíků.

Marushka
Marushka napsal 30.09.10 v 19:35

Díky moc za ohlasy. Ty fotky se pokusím doladit (resp. dofotit)

Mann
Mann napsal 29.09.10 v 23:32

Další děvče na motardu - no to je mazec .Krásný,dobře ovladatelný bike-škoda žes nepřidala více fotek. Přeju kopec pěkných zážitků a samosebou 10 bodíků