Yamaha TDM 850 (2001)

Vlastník ecipis
Vloženo 20.9.2010
Aktualizováno 27.9.2010

Motorka,se kterou sdílím snad dlouhá léta.Pro mě nedšení.

Po Jawě 250,MZ 150 a Kawě Zephyr 750,je to moje motorka na dlouhá léta.To vše píšu po zkušenostech pouze 5000km,tak to berte jako můj názor.TéDéeMo jsem pořídil se 43000km na tachometru.Příjemně my překvapila jízda do zatáček.Ochotně se nakloní,pak přidám a sama se krásně začne narovnávat.Motor začne hezky táhnout od 2500ot.Spotřeba je pohodová,pohybuje se do 5l na 100 pohodových kilometrů a spotřeba oleje taky není tak drastická,jak píšou jiní.Na 5000km stačilo 0,5l na postupné dolití.Štelování tlumičů je ok.Dá se najít slušný komfort na naše silnice.Na brzdy si taky nemůžu stěžovat.Nejsem teda žádný střelec,ale do 120km/h mě vždy stačili.Abych jen nechválil,tak teď nico z toho slabšího soudku.Řazení na 1ku a 2ku je hodně hlučné,ale ostatní je v pohodě.Hodně slabá jsou světla,která zkusím časem vyřešit žárovkama s větší svítivostí.Jinak jsem musel obdaroval motorku novou baterkou.To je zážitek,ale příště to typuju už tak na 15 minut z 1hodiny.Vadí mě že není kontrola na olej a tak se to už řeší.Ale jinak je to motorka která my dává to co jsem od ní čekal a chtěl.Prostě na cestování super pohodlí.K mím úpravám jsem si pořídil nástavce na řidítka od Motechu,páč mám krátké packy.Dále se dělá(tedy kamarád)ukazatel zařazených rychlostí.Až bude hotovo,tak dám nějakou fotku.

Tak došlo k menšímu rozmazlení motky.Do tachometru je daná kontrolka na mazání a do otáčkoměru je vpáchán ukazatel zařazené rychlosti.

stani
stani napsal 21.09.13 v 23:33 10b.

Ať dobře slouží a jasně 10b kolego

noel
noel napsal 08.04.12 v 09:02

TDM je prostě nej...ten ukazatel rychlosti je výborně umístěn

Driver-toys
Driver-toys napsal 13.06.11 v 17:39

Koukal jsem do svého profilu a našel hodnocení od tebe. Hele ten tvůj traktor nemá chybu! Pěkně udělaný Na TDM se mi líbí, jak jsi uspořádal kontrolku mazání a ukazatel zařazené rychlosti, za to máš u mě též 10 bodů. Já je umístil jinam, ale to tvoje se mi moc líbí Spoustu šťastných km draku!

luko850
luko850 napsal 07.11.10 v 22:45

Vítej v klubu

Sefi21
Sefi21 napsal 12.10.10 v 22:44

Ukazatel zařazené rychlosti? Tak to je machrovinka