Yamaha RD 350 (1988)

Vlastník 11Newmi
Vloženo 11.9.2010
Aktualizováno 8.8.2013

Cesta po severních Čechách

Vloženo: 03.09.2011, Uskutečněno: 03.09.2011, Stav tachometru: 29600 km, Zhlédnuto: 26x

24.8. až 26.8.2011 jsem s kamarádem vyrazil na krátkou dovolenou po severní části republiky. Rozhodl jsem se, že pořádně projedu eRDéčko, abych zjistil, jak je na tom se spolehlivostí, protože doposud jsem na něj neměl moc času. Musim říct, že jsem byl mile překvapen, jak mašina zvládla skoro 700km bez sebemenšího problému. Za studena trochu kouří, ale to k dvoutaktu patří a chytá velice dobře, stačí tak třikrát šlápnout a vrčí, když je motor ohřátý, tak chytá na první šlápnutí.
Co se týče výletu, tak jsme původně měli namířeno do Pekelných dolů, ale když jsme ve středu večer dorazili, bylo zavřeno. Nebyli jsme sami, koho to nasralo, u jeskyní jsme potkali partu asi osmi lidí, která přijela z Jihlavy. Nakonec jsme přespali v kempu ve Sloupu a druhý den jsme prolezli skalní hrad. Pak jsme vyrazili směr pevnost Dobrošov. Po prohlídce Dobrošova jsme se ubytovali u vodní nádrže Rozkoš. V pátek jsme jeli do Třebíče, kde jsme výlet završili u piva na srazu Motowims.