Yamaha YZF 600R Thundercat (2000)

Vlastník All.ice
Vloženo 28.8.2010
Aktualizováno 30.7.2012

První motorka... láska na první pohled

Thundercat je moje první motorka, takže nemohu poskytnout žádné odborné porovnání a objektivní dojmy… Ale ty subjektivní – 30 vteřin před prvním rozjezdem - byly asi takové … „ježíííš… taková obluda veliká… tohle mám udržet ve vertikální poloze ?!?… no to nepůjde“.

Před tímto proběhla samozřejmě autoškola (Kawa ER 5 + velice trpělivý instruktor
A ještě před tím se mě ujal jeden úžasný človíček a na svém enduru mě naučil jízdy na motorce od „nuly“. Tímto mu vzdávám svůj dík a zasloužil by metal.

Zpět ke kočce…
po ca. 3000 km už to není taková obluda veliká, ale akorátní silničně-cestovní motorka. Kdyby měla oči, tak je má ale asi permanentně otočené v sloup, jak se ještě pořád šnekujeme . Snad příští rok vyjde brněnská motoškola, kde člověk získá jistě cenné rady a něčemu se přiučí…

Moje čiči je téměř sériovka - žádné ‚spešl‘ úpravy nevykazuje, jen praktické padáky a přírodní cestou získané škrábance na výfuku a malou promáčklinu v nádrži od předchozího majitele… no alespoň ty další nebudou tak bolet :o

*** two years later *** (2012) :

Letos jsem se konečně rozhodla přihlásit do motoškoly. Výběr byl jasný = Maty, Kolín - skvělé recenze a skoro za rohem. Opravdu vřele doporučuji nejen začátečníkům .
Nové poznatky z motoškoly se pak hned hodily v Alpách . Hromkočka se ukázala jako pohodový cesťák, který uveze všechny nezbytnosti (a dokonce i pár zbytností ).
Taky jsme si zkusily okruh
Zkrátka zatím docela povedená sezona

Power-Evil
Power-Evil napsal 21.10.15 v 21:47 10b.

Pěkná barevná varianta, přeju hodně km bez nehody ;)

Buchy76
Buchy76 napsal 13.10.14 v 03:58 10b.

Pěkná motorka, rád vzpomínám.

ZRX
ZRX napsal 26.08.13 v 03:22 10b.

To se mi líbí

enusim2
enusim2 napsal 30.08.12 v 11:13

jo tcat je universalni prditko,preji pohodove km a 10b za masinu

VOJTA750
VOJTA750 napsal 29.07.12 v 21:18

Pekny,mas muj obdiv,hlavne s rozumem.