Triumph Speed Triple (2003)

Vlastník Lada71
Vloženo 15.8.2010
Aktualizováno 12.11.2015

Zaplať pánbůh nejsou japonci zatím tak dobří,aby vytvořili něco tak skvělého a zajímavého.Charisma,image.

První dojmy - Výkon je tak akorát.Pro jednoho těch 110koní je akorát ,pro dva na lehce turistickou vyjížďku to taky stačí.Jinak,člověk ji dostane hned do ruky.Trochu ale klame tělem,po nasednutí se vám zdá větší.Na pocitu ovladatelnosti to nic nemění.Jinak co se týká vedení stopy...na koleně jsem s ní ještě nebyl ,ale stopu drží super.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro ty co se chtějí lišit a nelitují sem tam přimhouřit oko nad nějakou tou malou ,, motovirózou "

Doplňky na motorce - Vyměnil jsem výfukovou redukci a koncovku za Mivv. Dále po zkušenosti ,když jsem dovolenou odjezdil z důvodu neštastně zavřeného stojanu s polovinou spojkové páčky , jsem pořídil nastavitelné páčky brzdy a spojky.Klín pod motor . Zrcátka do řídítek...které jsou fakt lepší než ty původní...ne že by se toho za mnou moc dělo ,ale sem tam mrknout se vyplatí.No a kvůli větší bezpečnosti pořádný klakson.

Je dovezená z francie.Bez úprav,tak jak ji vytvořili v Hinckley.\r
Je výborně ovladatelná,v zatáčkách se dobře vede,dobře drží stopu.Zadní 190-ka podtrhuje už tak dobrý pocit stability a bezpečnosti.Koupil jsem ji před dvěma měsíci.Dlouho mi stála kvůli přihlášení v garáži,světla neměly evropskou homologaci,tak jsem žádal o vyjímky.Poslali to po 6 týdnech!!! \r
Mám nový olej,filtry,svíčky,obě gumy a brzdové desky Lucas,uvidím jak se osvědčí.

context
context napsal 12.11.15 v 18:36 10b.

krásny stroj, který se tak často nevidí přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu v r. 2016 a opatruj ji

istonbike
istonbike napsal 12.11.15 v 16:02 10b.

Fantastický 3hrnek z ostrovů přijmi 10b s přáním super zábavy v sedle

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 13.05.12 v 20:25

Super stroj, dej sem ještě nějaké fotky at se mužu kochat..

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 13.03.12 v 16:29

Nejde dát nic jiného než a 10b

Honza.vtec
Honza.vtec napsal 04.03.12 v 10:34

Díky Ti za pochvalu . Nezbývá než právem oplatit .Speed je superstroj ,to je jasný!Dlouho mně nedával spát.Naštěstí pro mou peněženku jsem na něm nikdy nejel,protože jinak,už by musel být doma. .10b.