Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník lil.tu
Vloženo 9.8.2010
Aktualizováno 27.8.2010

po osklive nehode a dlouhe vahani jsem si opet poridil. tentokrat "nahou"italku ve 2Val.

Naprvni pohled urcite zaujme agresivnim a modernim vzhledem.
Kdyz jsem se podival z blizka, prekvapilo me jeji vybaveni. siroky zlaty riditka a pancerovky z tovarny? jak pozorne..

po chvilce seznamovani, me okouzlila.TFT panel plnych informaci napr. okamzita spotreba, max - min rychlost, teplota vzduchu atp.. to nebyva u nahacu vzvykem.
Prepinani MAP? dobry pro zacatecniky. citelny rozdil chod cele motorky. na modu "rain" bych ani nerekl ze je to 2val 750 ale spis 250skutrik. takze jedine ostre!

jo, dostala me..

3000km za sebou.
prestup z cbr600rr na shiver je dost shockujici, ale uz si pomalu vzvykam na 2val.
prekvapil me zvuk, na seriovku to neni vubec spatny. ma dost sily i na vyblbnuti.
nejlepsi na ni je snad posez, prijemny, nic neboli. vsechno akorat na dosah. (mam 186cm)

doplnky :
orginal klin
padaky na osy a telo.

az bude cas prijdou blinkry a ladak.

tak uz ma novyho pana.

zaverem? velmi zabavna motorka na cestovani a kratsi projizdky. clovek si musi zvyknout na R-B-W plyn a na delsi cesty nutno plexi.

lil.tu
lil.tu napsal 26.08.14 v 08:44

ahoj. klin (cca 1500kc) je org. z aprilky verze abs. bud muzes dokoupit s montazni sadou (3000) nebo si nechat vyrobit od nejakyho zamecnika (za par piv) tak at to jezdi

5milan5
5milan5 napsal 25.08.14 v 23:18

ahoj, mám to samé a líbý se mi ten originální klín pod motor kde si ho sehnal a za kolik díky Milan

BETTER
BETTER napsal 03.04.11 v 11:07