Yamaha XTZ 660 Tenere (1999)

Vlastník John.doe
Vloženo 25.7.2010
Aktualizováno 8.10.2010

Dakar, 23tisíc, ČR, serviska, hot grip, laďáček.

Konečně mohu razit do přírody. Začnu Jeseníky a pomalu objedu celou republiku, a když bude málo tak Evropu.

Recenzi odpovědně doplním, až s Tenerkou něco najedu.

Tak už jsem najel něco kolem 1000km, odnesly to naražené žebra a malý 5cm škrábaneček na plastu. Udělal jsem v lese hajííí! PADÁKY JSOU NESKUTEČNĚ DOBRÁ VĚC!!! Jinak tenerka zvládne s přehledem brodění 40 cm bahnem, průjezd 60 cm hlubokou řekou, výjezd pole do svahu jen si mlaskala, zvládá středně těžký terén s přehledem a to na gumě MITAS. Všem doporučuji, vyblbnul jsem se jako malý klučík...

Piwell
Piwell napsal 31.01.11 v 00:40

Moc hezká 10 bodů

Mann
Mann napsal 23.01.11 v 16:56

Vidím, že Jelení taky patří mezi tvoje oblíbená místa a jízda mimo silnice hold někdy nějakou tu zhmožděninu přinese.Znám to z vlastní zkušenosti Ale jinak je tvoje TENERE opravdu pěkné a byla by škoda ho zmašírovat, tak raději opatrně. Jinak než 10 b nemůžu

grandpa
grandpa napsal 04.10.10 v 13:00

Hmmm tiše závidím! Vypadá moc hezky, doufejme že bude ještě lépe sloužit!

Effoš
Effoš napsal 14.08.10 v 00:58

tývoe, já chci taky taký padáky. Můžu je mít? Můžeš mi je nafotit zblízoučka - hlavně to uchycení pod akumulátorem a na druhe straně u spínače brzdového světla; Prosím
Vyrazíme si pak spolu. Ta moje je taky hezká i když ne tak mladá. Dal jsem ti 10b

Machy73
Machy73 napsal 03.08.10 v 11:58