Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Hasman
Vloženo 18.7.2010
Aktualizováno 25.3.2012

Můj nový mazlík jménem Rapík je opravdu povedenej kousek :)) byla to láska na první pohled :)

Postupně doplním ,,zatím jsem v emfooorii:))) jezdí fákt pěkně jako střela ,,,člověk má pocit že spíš letí než jede :)))je to moje první věčí motorka tak moc nemužu srovnávat ,co se týče vzhledu tak je to povedený originální stroj za kterým se každej otočí :)))jen ty zrcátka jsou hrozný hend dám jiný ,neni v nich toho moc vidět ,a rapík vypadá s nima jak :))) mikimaus:)))

Raptík
Raptík napsal 04.01.11 v 21:07

velice dobrá volba!! Je to vážně krasavec

Hasman
Hasman napsal 05.12.10 v 15:50

čau děkuji za ten nápad ,,ale je pravda že jsem ho u tebe viděl ,,pak jsem scháněl něco podobného na to sedlo ,,no a nic moc ,,a tenhle je prostě nejlevnější ,nejhezčí,a jde tam docela pěkně přidělat a ladí s mašinou ,,prostě patří na raptora a ty jsi byl 1kdo na to přišel ,,jinak i s poštovným jsem ho měl za 400kč což je bezkonkurenční a uplně postačující ,,jinak neboj pracuju na mašině pár novejch nápadu jsem na ní ještě uplatnil takže až jsem dám fotky hotové motky :) tak třeba se taky někdo inspiruje

spidi.cz
spidi.cz napsal 29.11.10 v 01:24

Češtzna nemusý bít tvúj kobylek.
Aby ti to jezdilo...

spidi.cz
spidi.cz napsal 29.11.10 v 01:23

Přeji fajn cestování. je to zajmavý kolik borců okoukalo po mne ten malý zadní batůžek na Raptorovi...

Hasman
Hasman napsal 01.09.10 v 16:33

jejda dík já měl plnou hlavu mašiny takže pravopis šel stranou tak sorry ,,,,,no oni ty kulatý zrcátka mě vadily ,byl z nich taknovej pro mě nezvyklej výhled ,,a tyhle co tam mam teď jsou ještě v poho,,víc se mě s nima líbí