Kawasaki ZX-6R Ninja (2000)

Vlastník Svanci
Vloženo 8.7.2010
Aktualizováno 16.4.2024

Moje zeleno-černé srdíčko, které jsem koupil 8.5.2010 od R3tra.

Motorka koupena od R3tro (Kladno)

První dojmy - Hned jak jsem nasedl jsem věděl, že jí musím mít :-)

Když jsem poprvé sedl na tuhle motorku, tak už jsem věděl, že si ji musím odvézt domů, protože mě neskutečně uchvátila.
ZX-6R Ninja je klidná a hodná motorka, ale jakmile se dostane nad 8 rpm, tak ukáže svojí neskutečnou dravost, kde pomalu nestíhám řadit .
Má nádherný zvuk, kterému dopomohl laděný výfuk od LeoVince.
Na začátku jsem měl trochu problém se zatáčením, ale nebylo to nic, co by nevyřešil celodenní výlet .

Už mám za sebou prvních tisíc km a jsem s ní velice spokojen. Předčila všechna má očekávání a nemám nic, co bych jí mohl vytknout. Jedině snad, že si musím pamatovat, kdy jsem tankoval, protože nemá ukazatel stavu paliva v nadrži.

30.6.2010
Stala se hrozná věc .
V Praze mě srazilo auto. Jel z vedlejsi ulice a přesto, že jsem skoro zastavil, tak mě stejně srazil a odhodil mě do protisměru. Naštěstí nejel rychle a motorka se zdá, že to odnesla jen na plastech. Přesto mi bylo skoro do breku, když mě odvážela sanitka a já tam musel nechat svoje zeleno-černé srdíčko ležet na zemi .
Víc se dozvím po prohlídce v servisu, ale snad to bude dobrý a bude jako dřív
Já jsem si probodl sval na noze o brzdovou páčku, jak mě auto přirazilo k motorce.
Ale za pár týdnů budu zase cajk a moje zeleno-černé srdíčko snad taky a zase budem brázdit silnice

2011
Nová sezóna je tu a opět brázdíme silnice

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 05.03.12 v 18:16

Pěkná, zelená Kawka dávám ti za ni 10bodiku. Preji spoustu km bez závad a nehod. Klínem dolu.

elektra
elektra napsal 30.01.11 v 20:06

cancer
cancer napsal 12.07.10 v 13:59

Speedy_James
Speedy_James napsal 09.07.10 v 23:20

nj idioti plechovkáři!!! Přeju brzké uzdravení a hodně najetých km se spokojeností! 10

Vlaječka
Vlaječka napsal 09.07.10 v 17:48

přeju brzké uzdravení a méně takových kreténu v plechovkách