Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník Double
Vloženo 28.6.2010
Aktualizováno 1.7.2010

Suzuki SV - parádní dvouvál , dovoz Francie, otevřený výfuk Hood, tuning sedla, zadní podsedlo Ermax s integr. blinkry, předělané do matu, gripy Harris.

Tak přidal sem jeden válec navíc, zpětinásobil výkon a je tu moje nová motka. Hodně dlouho jsem si zvykal, zvlášť po velmi krušným začátku. Rozdíl je to velký, je to neurvaný dvouvál pěkně kopá do zadku ze spodu.
Chtěl sem motku něco jako hybrida mezi cestovní/sportovní což se mi podařilo, i když k těm cestám sem se ještě pořádně nedostal :) . Mám tam luxusní podsedlovku, kde se člověk cítí jak na gauči...ani jednou sem netrpěl bolestí zadele což je supr na to jak si všichni stěžují na nepohodlí týto Skový verze.
Plánuju dokoupit buď celokapotáž nebo klín, protože i když si to na ní užívám i takhle, uznejte že na pohled vypadá taková...nedodělaná...prostě tam aspoň ten klín patří :). Jinak potkáte mě na buchlákach či v jejich blízkém okolí, nebo vyjímečně na okruhu na motoškole v Brně.

Verča01
Verča01 napsal 13.08.10 v 19:16

luxusní stroj v parádádním laku a vymazleným sedlem at se ti crashy vyhýbají 10b.

Dennis4
Dennis4 napsal 07.07.10 v 17:39

Krásná motorka takže jasných 10 bodů . Ať vám to spolu klape a přeju jen ty nejleší zážitky.