Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník vojtanas
Vloženo 27.6.2010
Aktualizováno 28.9.2010

Mrštná , hravá a dobře ovladatelná . Prostě radost z jízdy :)

GSRko jsem si koupil v květnu 2009 . Do poslední chvíle jsem se rozhodoval mezi FZ6 , SV 650 a GSR . Víceméně jsem se rozhodnul pro GSR hlavně kvůli vzhledu , byla to láska na první pohled (no vlastně i posez :))) ) . Dodnes toho rozhodnutí nelituji , jen mě mrzí , že moc GSRek nepotkávám . Na druhou stranu si zachovává svou atraktivitu tím , že není vidět na každém rohu .
Zkušeností zatím moc nemám , je to v podstatě moje 1. "velká" motorka , takže nevím , co bych měl ostatním co radit :))) . První , čeho si nemůžete nevšimnout , je "obrovská" nádž . Zpočátku jsem měl obavy , co to bude dělat při jízdě , ale obavy zmizely hned po rozjezdu . Ta motorka má uplně suprově zpočítané těžiště a i v malých rychlostech se dá lehce ovládat . Navíc nádž svou velikostí poskytuje docela dobrou ochranu před větrem .
Posez je trošku vzpřímenější , ze začátku mě boleli ruce , ale během pár vyjížděk se s tím sžijete a je to super .
Pérování má širokou škálu nastavení , takže každý podle libosti :) (já používám přednastavení z továrny protože tomu moc nerozumím :) ) .
Brzdy jsou v poho , už mě párkrát hodně pomohly :)))
Originál gumy docela seděly , ale rychle ubývaly (5000km a konec) - výměna za Pirelli diablo. Mám najeto 6500km a zatim bez problemů a investic (krom 2 servisek , první za 1450,- a druha 6100,- i s gumama).
Zkoušel jsem i vyšší plexi , ale nebyl jsem spokojený . Když za tim člověk neleží , všechen vzduch jde přímo na hlavu a je to dost nepříjemné (můj subjektivní nazor!!!).
Jinak mě už ani snad nic nenapadá :)

Tak , první úprava je na světě , šoupnul jsem tam Yoshimury :D . Musim teda říct , že mě až překvapily , jaký mají suprový zvuk . Kdo neslyšel , vubec neví , je to nadhera max spokojenost . Sehnal jsem je za 12 000,- a vubec nelituji . Nejsou sice nový , ale nový stoji neco kolem 20 mozna až 24 000,- a to je na me hodně :)

PETRYZFR1
PETRYZFR1 napsal 11.03.12 v 10:48