Honda CBR 600F (2001)

Vlastník kubanec11
Vloženo 14.6.2010
Aktualizováno 25.11.2013

Prostě to chtělo něco mladšího, lehčího a černějšího.

První dojmy - První dojmy z motorky byly hodně odlišné. Je to uplně jinde než bylo gsxrko. Najednou jsem seděl na motorce, která dělala přesně to co jsem chtěl a to bez odmlouvání, aniž by se se mnou prala. A ten podvozek je nebe a dudy. Ale gsxrko byl mnohem větší sráč! :-)

Moc dobrá motka bez jediného problému, co se týče ovladatelnosti, podvozku a brzd tak nemám jedinou výtku, jen ten tah pod cca 6tis by mohl být větší, ale to je jen zvyk z gsxr. takže se s ní musí jednoduše jezdit nad 8000ot/min a jede uplně super. Maximálka mě nějak moc nezajímala (kdo jí využije když se jede projet jinudy než po dálnici), ale 270 mě mile překvapilo. Motorka byla snížená o cca 4cm, takže se hodila do origo polohy. Jinak po projížďce na dubé jsem bxl maximálně spokojenej, až na drobný detail, kterým jsou ty výfuky co se mi tak líbily. jsou malinko níž od originálu takže se človek u hrany gumy musí hlídat, aby je netahal po zemi, sice sme je překryli kusem nerez plechu, ale ani ten není všemocný. Jinak až se na ní vyřádím tak mi asi v garáži zaparkue 999.

C.B.R
C.B.R napsal 14.07.11 v 18:19

super stroj

Ales600
Ales600 napsal 22.06.10 v 14:01

\honda je mazel , ať slouží , ale ten výfuk no nevím
slušelo by jí něco jiného 10b

zabicka.
zabicka. napsal 21.06.10 v 21:21

krásná

MeMo
MeMo napsal 15.06.10 v 16:56

Pěkný stroj ... Fka jsou prostě supr, tak ať to jezdí (10b)

Jarky
Jarky napsal 14.06.10 v 17:32