Yamaha FZX 750 (1993)

Vlastník pcdoktor
Vloženo 14.6.2010
Aktualizováno 27.7.2010

yamaha FZXje moje první silná motorka chlápek kterej mi ji prodával tvrdil že je to americká verze a je převrtaná na 1000 ccm a 140 koní na brzdě z motorkou jsem osobně jel 240 km/h

Yamaha FZX je motorka na kterou si musíte zvyknout .Přední vidle jsou dost položené, tak že v zatáčkách se hůř pokládá na proti tomu při rozjíždění mužete jet na plno protože podle mého názoru se nedá zvednout na zadni kolo.Občas se stává že mezi pátým a šestým rychlostním stupněm jako by byl neutrál ale musí se hodně spomalit aby tam šlo vůbec něco zařadit jinak naprostá spokojenost.Je to prostě nádhernej malej V MAX

olha
olha napsal 09.10.14 v 18:04 10b.

Ahoj. Jasná 10ka. Koupil jsi dobře. Chozeho znám osobně, výbornej kluk .

jackpaci
jackpaci napsal 28.07.12 v 15:18

moc krásnej minimax plánuju to jako svoji další metu dávám pochopitelně za 10

lopata75
lopata75 napsal 02.02.12 v 23:53

Převrtat 7OO na litr,to se mi nezdá...to by z toho bloku motoru moc nezbylo...300ccm je moc...Jinak pěknej stroj!

ChozeFZX
ChozeFZX napsal 17.08.10 v 11:40

Gratulace k získání tohoto u nás unikátního stroje.Tomu o americké verzi věř,protože sem se přestali dovážet v roce 89.Tudíž mášli 93, musí to být aamerická,nebo Japan verze...ale tu mám prý jediný v republice já .Možná i proto mnemám s řazením problém jak popisuješ...ale ani jsem neslyšel(nečet) od nikoho že by takový problém měl=raději si to nech zkontrolovat,ať nemáš nějaký problém. Pokud ji máš převrtanou na litra,tak ti přes 200 půjde určitě.Já mám "jen odšpuntovanou" 750 a na 200 jde celkem snadno i při jejím věku
Hodně spokojených a šťastných km.

pepa.josef
pepa.josef napsal 04.08.10 v 20:30

Pěkné . Já si jí pořídil vůbec jako mojí první motorku a jsem s ní max. spokojen. Jen by mě zajímalo jak to překopali na litra musí to bejt pěkná divoška. Přeji spoustu štastně ujetých km.