Pentamoto Torete 125 (1997)

Vlastník Ninjaman
Vloženo 11.6.2010
Aktualizováno 12.6.2010

Poměrně kuriozita splácaná z ČZ, Jawy atd. Základ tvoří motor ČZ 125/519. Kotouče vepředu i vzadu. Přední vidlice typu upside-down.

Po mustangu motorka, která opravdu jela. Motor - vodník ČZ 125/519 sliboval vyjímečné zážitky a ty se opravdu dostavovaly...už jen díky jeho umístění napevno do rámu. VIBRACE opravdu neskutečné :)\r
Ale sílu ten motor měl, to se musí nechat. Pro mě naprosto nový zážitek, když motorku vytočim až do míst, kde už čekám explozi motoru a ona najednou motorka vystřelí jako by do mě někdo napálil zezadu. Njn moje první seznámení s přívěrou v motoru :) Tenhle vysokootáčkový motor jsem miloval.\r
Horší už to ale bylo se zbytkem motorky. Tachometr neustále nefungoval, jelikož náhon se velice často přetrhával. Žárovky v hlavním světlometu praskaly snad při každé vyjížďce (nejspíše díky vibracím). Při dešti začínal vynechávat motor - voda se dostávala někam na elektriku. Taky jsem měl docela problém s funkčností brzd a měkkou přední vidlicí. Je ale fakt, že motorku jsem po předchozím majiteli nekoupil zrovna v nejlepším stavu. No celkově jsem se v motorce asi víc hrabal než jezdil :)\r
\r
Ale když jezdila... :)))

Mrahunec11
Mrahunec11 napsal 26.01.22 v 12:36 10b.

Zdravím máte ešte tú motorku?

TC-Def
TC-Def napsal 25.08.11 v 11:37

amanzes
amanzes napsal 11.06.10 v 19:12

kamos ji mel taky- vibrace meli vyhodu ze babu mel po vyjizdce pripravenou na pokracovani doma ))

zikky
zikky napsal 11.06.10 v 12:38