Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník boo..boo
Vloženo 28.5.2010
Aktualizováno 28.5.2010

První Velká po NSR. Číča se zvukem ďábla :) Super!

Koupil jsem ji jetou (3 majitel ale první byl dovozce pak nějaká slečna a poté už můj prodejce:) Nemůžu říct že by při koupi byla uplně opečovávaná spíš naopak...chladící a brzdová kapalina neměněná ani zuzka nepamatuje, přední kolo se borec sám přiznal ,že ko koupil za 200 jetý z okruhu (taky to bylo vidět), brzdový destičky jsou taky na hraně a technická mě čeká za měsíc. Jinak první dojmy po koupi uplně úžasný... je fakt že jsem nevybíral na slepo- předtím jsem si od kamarádů půjčil co šlo (hornet, fazer, SV, gsr) ale hravost SV mě naprosto uchvátila. Je fakt, že má třeba trošku tvrdší tlumiče, že posez je sportovnější tím pádem na nějaký vyjížďky 300 km v kuse moc ne ale jízda tak do 200km s přestávkou na mrdlinu uplně parádní. Doufám že první sezona bude dlouhá a že sebou někde nemlasknu (to teda doufám i ve všech dalších:)

boo..boo
boo..boo napsal 30.08.10 v 11:57

Dík moc! Držák Spz se mi předvčerejšky po cestě někde i s spz ztratil... :D ale jinak dík... teď plánuji něco z broušenýho hliníku... ten zvuk prostě neomrzí... :)

nofik
nofik napsal 02.06.10 v 19:40

moc krasna masina taky jsem ji zakoupil po nsr sice 1999 kvuli tp abych to mohl ridit ale je to super masina

WhiteS
WhiteS napsal 28.05.10 v 11:03

Krásnej stav, bezva lak a super držák SPZ! Taky bych takovej bral ! Jasných 10b. Hodně kilometrů bez nehod a jen krásné zážitky na moto, Whites

istonbike
istonbike napsal 28.05.10 v 10:20

Nádherný dvouhrnek spolu s laďákem od Vincka = super sound za 10b plnou nádrž a hafo kilometrů s aspoň jedním kolem na zemi

Hanys22
Hanys22 napsal 28.05.10 v 09:55