Honda XL 650V Transalp (2004)

Vlastník crazyrabbit
Vloženo 21.5.2010
Aktualizováno 17.7.2013

můj první "normální" stroj, bo doteď jsem se vozil pouze v autě a v mládí na chrchlech a starých Jawkách. Nu doufám, že nezahynu.

První dojmy - velké, těžké, silné, vysoké - to všechno se změnilo po pár dnech a sebraných zkušenostech, tzn. několik set km v sedle a několik opuštění stroje v letu uprostřed pole, což byly asi nejlepší zkušenosti. Teď už není tak velký ani silný, je to takový pohodový vozík.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny ;-)

Doplňky na motorce - turist. plexi, padáky, 12v zásuvka, centrální stojan, topcase, boční brašny, výfuk Leo Vince SBK

stále se učím, je to moje první normální motorka. Zrovna jsem obul lehce terénní pneu Mitas 07. Prozatím se zdají jako vhodná kombinace s tímto velice hodným strojem. Jinak jsem prozatím velice spokojen, po dokoupení několika dalších doplňků, jako padáky, centrální stojan, el. zásuvka pod sedlo, bude téměř dokonalá a nejslabší článek budu já.

Po pár týdnech provozu na asfaltu, i lehčím terénu zjišťuju, že motorka je to opravdu nezáludná, lehce ovladatelná, jen trochu vyšší - a nebo já mám krátký nohy. Pouze zvolené pneu je lehce nedostatečné při použití na mokru - a to jak mokrém asfaltu, tak v mokrých polích. Na suchu výborné

Úpravy provedeny - padák (v den namontování ihned úspěšně otestován ;-/ ) , centr. stojan, turist. plexi

8/2012 zakoupena koncovka výfuku SBK Leo Vince od Louise, konečně je trochu slyšet v běžným provozu. Mám radost.

7/2013 přikoupeny boční brašny s podpěrami, na jaře přezuto na Metz. Tourance.
Objevuji další možnosti tohoto motocyklu (ev. slabiny podvozku). V zatáčkách to lépe sedí, ale bylo nutné se rozloučit s bahnem a používat výhradně suché povrchy.
A zjišťuji, že začíná chybět výkon - chtělo by to o 20 kw více.

alterego
alterego napsal 20.01.12 v 14:14

díky,ať ti to jezdí ke tvé spokojenosti (10)

alpiniště
alpiniště napsal 03.11.11 v 17:44

pěknej alpík at jezdí 10b

Killer666
Killer666 napsal 11.03.11 v 16:37

Tak se snad v Olomouci potkame treba v dubnu na otviracce

Ales600
Ales600 napsal 02.12.10 v 15:09