Harley Davidson XL 1200R Roadster (2001)

Vlastník roman.rs
Vloženo 15.4.2010
Aktualizováno 22.4.2010

Tak to byl můj první choper. Asi jsem jinej, ale vůbec mě nechytl za to motorkářský srdíčko. Byl dobrý tak na to dojet před hospodu, zamachrovat a tím u mě americká legenda skončila.

Byl nádhernej. Dovoz z USA. Zelenomodrá metla, rovná řidítka, laďáky, Küriakyn sání, otáčkoměr, spousta origo HD doplňků. Super zvuk, krasavec. Tak a tím to ale končí. Motor jde pěkně jen ve středním pásmu otáček. Do 2000 otáček netáhne a kope do řemenu. Spojka tvrdá, po půlhodině jízdy po městě, měla levačka dost. Rám se ve vyšší rychlosti vlní a brzdy hrozný. Toto je ale pouze můj názor a nikomu ho nevnucuji.

walaszek
walaszek napsal 30.04.10 v 13:37

No motorka vcelku pěkná, o spolehlivosti ví asi nejlíp sám majitel. Dávám 10b za vzhled i přesto, že podle některých tady nemám co dělat, mám japonce

had1340
had1340 napsal 27.04.10 v 09:31

ale ale chlapci, když se zpětně podívám na vaše reakce na určité HD tak jste vesměs natšení a když se tu oběví negace nějaké žebroty tak hned otáčíte, coto coto? tahle stránka je pro srdíčkáře hadéčkáře, skuste to jinde, tohle není stránka pro vás chlapci

Streetbob
Streetbob napsal 18.04.10 v 00:01

Jediný,kdo tady může "zasvěceně" psát o HD je devastátor,to je jedinečný odborník na vše,hlavně ale na HD

ajaxv
ajaxv napsal 15.04.10 v 22:20

Jsi první co ho má, a napsal pravdu. Motorka je to hezká, ale jsou spolehlivější na krásu 10

Boža
Boža napsal 15.04.10 v 20:13

Apollo to napsal dobře souhlasím je pravda, že HD jsou předražené také je namusím