Cagiva Raptor 650 (2007)

Vlastník zuzukiii
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 13.3.2017

Krásná motorka se supr zvukem. Motor je tvrdší,než jednoválec co sem měla, ale člověk si na jízdu na týhle mašince rychle zvykne a dolů se nechce

Zkušenosti: Zatím pomalu sbírám... ve srovnání s mojí starou motorkou teď jen řadím a řadím, ale jinak to nejde a já si to užívám. Občas ale stejně klepe řetěz ale je to tak mezi 4 a 5 tisíci otáček, což mě trochu štve - táta říká že moc rychle přidávam plyn, tak to zkusim vychytat.

Cesty: Plány jsou velký... Dolomity, Chorvatsko, ... ale kdyby vyšlo aspoň něco, budu ráda.
Zatím se mi povedlo vydat se do Itálie do Alp (bydleli sme v Livignu). Musím říct že na ty horský klikatý cestičky který jsou ale pokrytý pěknym asfaltem je Raptor jako dělanej - občas mam pocit že mu trochu překážim

Další info: Motorka je skoro nová, ani ne 3 tisíce najeto. Vše je originální. V plánu mám vyměnit pixličku na brzdovou kapalinu za nějako pěknou kovovou. Jediná nedokonalost, kterou sem zatim odhalila, je chabej stojánek, kterej bude třeba pořešit, protože bych to nechtěla položit hned ze začátku na tu moc pěknou vyleštěnou nádrž.

Pod stojánek byla přivařena jakási matka (ještěže na to mám lidi ), takže teď stojí nakloněná tak akorát a vše je OK.

15.září 2010 bylo zručně (díky táto!) nainstalováno vyhřívání heftů. Při té příležitosti bylo také diskutováno projetí Polska, Litvy, Lotyšska, Estonska, Švédska, Norska, Dánska, Německa, Nizozemí, Belgie, Lucemburska, ... načež bylo navrženo, že v případě této cesty by bylo vhodné pro jezdkyni ještě pořídit minimálně sadu několika náhradních zadnic

Pjercak

Portorico napsal 03.09.10 v 06:58

Pěkný 10b

Red-Raptor
Red-Raptor napsal 23.08.10 v 18:03

sraz by byl super je nás tu v okolí dost

Red-Raptor
Red-Raptor napsal 22.08.10 v 22:26