Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník RodneyXV
Vloženo 2.4.2010
Aktualizováno 20.7.2012

Koupená na apríla... no a svým způsobem to apríl byl, protože jsem si řekl, že Virago už ne, že jsem na nich jezdil 6 let a že už jedině Dragstar 650! No jenže najednou ejhle a padla mi do oka! Takže tohle je moje aprílový potěšení...

Z prvních dojmů mě jednoznačně ujistil jeden - a to zvuk! Něco jsem musel udělat s těma original výfukama s doutníky, protože já choppery miluju kvůli kochání a brutálnímu zvuku, což tyhle original laufy bez jakékoliv náznaku bublání nesplňovaly!!! Nahradil jsem je tedy originálama, jenže bez doutníků a vykuchaným vnitřkem, takže jsem zabil 2 mouchy jednou ranou - mám origo laufy, ale zároveň i krásný zvuk!

Úzká řidítka jsou nahrazena krásně širokýma (90cm) a konečně vidim co se děje i zamnou. Navíc mašině to fakt sluší a požitek z jízdy se zdvojnásobil!
Motorově jsem si ju zamiloval vlastně ihned, tenhle motor je prostě živej! Ale měkoučký rám je citelně znát... Motor je pěkně sportovní, ale nepřijde mi to moc sladěný s tím rámem. Jenže na to jim *** Baryk, pač tady jde o krásu!!! :)

poutnik
poutnik napsal 07.03.11 v 21:33

Krasavice
Dávám 10b

MichalCR
MichalCR napsal 05.12.10 v 17:17

pěkná , ty šíroky řídítka jsou dobry

Michelle
Michelle napsal 12.11.10 v 15:01

Viraga nejsou nejhezčí motorky. Vtšina majitelů je navíc ještě kýčovitě ověšuje vším možným až to bejvá často fakt hnus. Jsem rád ,že existujou i vyjímky

Alf-Xp
Alf-Xp napsal 01.11.10 v 20:04

Nádherný Virago. Strašně se mě líbí když má V.. tu kombinaci barvy s bílou na bokách nádrže a ještě hezší je, když jsou aji linky na blatníkách. A s těma řídítkama super . Je to krasavice. No budu muset asi taky trochu zatunit. Ty kratší řídítka sou už prodany?

orion
orion napsal 07.07.10 v 13:27