Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník kopačák
Vloženo 22.2.2010
Aktualizováno 13.10.2011

Dlouhou dobu jsem vybíral, tak snad to dobře dopadlo.

27.2.2010 - dnes byla moje první jízda na této báječné motorce. Najel jsem jen cca 30 km a to velmi opatrným tempem, ale musím uznat že vše co jsem si do současné chvíle o této motorce přečetl je 100% pravda. Naprosto báječná, skvěle ovladatelná atd.. Jediné co mi trošku nesedělo je, že při asi 120 km začíná pořádně fučetk, ale to vzhledem k únorovému odpoledni nemusí být úplně optimální.
4.4.2010 přidány červené šik pruhy na ráfky a najeto cca. 200 km. Musím říct, že jsem čím dál tím víc spokojený s touto volbou a mohu jedině doporučit. Perfektně poslouchá, nezlobí, krásně ovladatelná, prostě luxus.

20.9.2010
Máme za sebou už 7000 a nějaké vychytávky jako shánění gum v Maďarsku atd, ale musim říct, že stále nemohu říct jediné křivé slovo. Mám za sebou i první závadu, vzhledem k tomu, že Inazumy trpěly na reznutí nádrží, tak se mi tim ucpaly karburátory a moto přestalo táhnout. Nechal jsem vše vyčistit a seřídit a zase lítám.

13.10.2011
Jen to trošku aktualizuji. Stále nemám absolutně žádný problém, motorka šlape jako hodinky. Jsem naprosto spokojený a nemůžu jí vytknout jedinou věc. Letos sem sice tolik nenalítal, ale pořád je člověk nadšený když na to znovu usedne.