Honda NSR 125R (1995)

Vlastník karlos NSR
Vloženo 6.6.2005
Aktualizováno 28.9.2006

Papíry jsou 95 model 98 první registrace 99 v tp 21,3kw je to Španělská verze!ladák arrow=brutální zvukje kompletně po GO(klika,píst,nicasil,gufera,termostat,ložiska,spojka,tlumiče,řetězovka,ložiska v kolech,svíčka,zadní destičky,startér po go možná j

Zkušenosti: Měl jsem s ní pár problému ale ty jsem všechny vyřešil ted si myslím že je hodně vychytaná jede hodně dobře.Neměnil bych za jinou 125ccm a to jsem se svezl na hodně 125ccm

Cesty: Spíše moto dny,dragstery,závody

Další info: přes zimu jsem ztvrdil přední vidlice podložkami protože se mi org.zdáli hodně měký a dost se potápěli ted je to všechno podle představ.Prodaná 24.9.06

napsal 24.10.06 v 22:10

Čau ten arrow tam byl přivařenej a přidělaval se jako org vejfuk měl jsem i jinačí ladák a ten se přidělával na přírubu nevím jestli ti to nějak pomuže

napsal 27.09.06 v 11:19

hele ten laďak tam maš přivařenej na pevno nebo nějakou přirubu?? ať jezdi

karlos-NSR
karlos-NSR napsal 28.08.06 v 18:46

Čau diky já jezdím na NGK přesný čislo z hlavy nevím ale mám to doma schovaný jestli to chceš vedet.Tedka tam mám danou racingovou svičku taky od NGK-ka a zdá se mě to trošku lepší ve vrchu ale kolik stála fakt nevím páč jsem ju dostal.Ale ta org stojí kolem 200,- já jsem ju kupoval na začatku sezony v paolu v Brně na Olomoucké za 189,-

Pokec
Pokec napsal 26.08.06 v 22:50

moc pěkná ta černá těm hondám sluší.na jakou jsi jezdil svíčku

napsal 15.06.06 v 22:43

http://akce.motorkar...amp;IDAkce=577<br />