Suzuki RF 600 (1993)

Vlastník hnjupis
Vloženo 19.2.2010
Aktualizováno 24.4.2012

Měl jsem ji od kámoše a bohužél sme se rozloučili se slzami v očích né přiliš pěkným způsobem. Vždycky se mi líbily endura (nejradši jsem měl XR650), ale jedna jízda na Suzině a láska jako trám byla na světě! Na svůj věk lítala parádně!!

Měla jinou řídící jednotku a jiné ventily. Na to jak to byla stará motorka jezdila super a byla krásně ovladetelná.

Nikdy nikde nenechala, Jediná závada byla, ža mi netěsnila vodní pumpa, ale to jsem spravil sám za odpoledne takže v podstatě za rok a něco ježdění nebyl jediný problém a jezdila od ůnora do prosince než napadl sníh. Spotřeba taky dobrá.

Výborná motka na začátek i když pro někoho menšího a slabšího asi není, je třeba počítat s ocelovým rámem.

Její jízdu ukončil v první květnový svátek kolem jedné hodiny odpoledne traktor který nedal blinkr a odbočil ve stejnou chvíli jako jsem ho rychlostí 85-90km/h předjížděl..Nesené rozmetadlo a John Dere udělali krátký proces s celou krásnou motorkou a já si poležel dlouho v nemocnici.. Motorka šla do světa s dva měsíce starou vyměněnou převodovkou, rozvodovým řetězem, seřízenými ventily, karburátory atd...

StiefTomas
StiefTomas napsal 24.02.10 v 20:20

Hlavne,ze jsi v cajku motorka je uzitkova vec.Ale zivot ti jen tak neco nevrati.Tak hodne stastnych kilometru na nove kocicce a porad aspon jednim kolem na silnici